Denise Richards rikrijon skenën e xhaketës me Sonja Morgan

Klea

Denise Richards rikrijon skenën e xhaketës me Sonja Morgan

Denise Richards do të jetë përgjithmonë ajo vajzë. Ajo ishte një yll para se të bashkohej me Real Housewives of Beverly Hills. Dhe ajo do të mbetet e tillë edhe shumë kohë pasi Bravo të ndalojë së thirruri për lehtësim komik. Raggamuffin është me të vërtetë pikërisht ajo ikonë. Ajo është e vetmja grua që mund të ikë duke ngrënë biftek në një klub striptizi ose duke folur për filmimin e një skene ndërkohë që është në të.

Denise bëri një rikthim triumfues në Watch What Happens Live me një kokë plot me kaçurrela brune dhe sharmin e saj klasik Midwest. Asaj iu bashkua një yll tjetër – Sonja Morgan — për të krijuar dyshen dinamike budallaqe që nuk e dinim se kishim nevojë. Për t’i shtuar asaj liste të gjërave të panevojshme me të cilat nuk ngopemi, dy femrat vendosën të rikrijojnë momentin ndoshta më të paharrueshëm nga sezoni i fundit RHOBH.

Denisi dhe Sonja janë gati për afrimin e tyre

Sonja dhe Denise kaluan pak kohë në prapaskenë në WWHL për të rikrijuar skenën gazmore RHOBH ku Dorit Kemsley e pyeti Denisin për xhaketën e saj të leshit me kokë poshtë. Denise luajti rolin e Dorit në vend që të vendoste të ishte vetvetja – të dy fashionistet po e ndjejnë qartë fantazinë e tyre brune në 2024.

Sonja portretizoi rolin e Denisit dhe e dorëzoi me saktësi. Dukej sikur ajo kishte veshur pallton e vërtetë rozë të leshit që Denise kishte veshur gjatë darkës së barërave të këqija, e cila sapo e shtoi rekreacionin. Është mirë të shohësh se Denise ka një sens të mirë humori kur bëhet fjalë për veprimet e saj të çuditshme. Dhe gjithsesi kush e njeh Sonjarita e di që sensi i saj i humorit është gjithmonë i shfaqur.

Ribashkimi i Sezonit 13 të Real Housewives of Beverly Hills përfundon me Pjesën 3 të mërkurën, 13 mars në 8/7c në Bravo.