Denise Richards reflekton mbi përvojën e saj shtëpiake të vërtetë të Beverly Hills

Klea

Denise Richards reflekton mbi përvojën e saj shtëpiake të vërtetë të Beverly Hills

Denise Richards ishte si një rrufe e ndezur Amvise të vërteta të Beverly Hills. Ajo ishte atje derisa nuk ishte dhe u largua papritmas pasi u sulmua nga shumica e kastit.

Shikuesit morën vetëm dy sezone të Denise, e cila ishte një fitim mjaft i mirë për shfaqjen. Ndoshta shumë mirë sepse fansat e shijuan Denisin dhe bashkë-yjet e saj jo. Pasi Brandi Glanville erdhi gjatë sezonit 10, një sezon që po shkelte në akull të hollë për shkak të zhdukjes së Lisa Vanderpump, ajo akuzoi Denisin se kishte një lidhje të ndyrë lezbike.

Lisa Rinna ishte një faktor i madh në gojën e madhe që bëri shumë fjalë të këqija në mënyrën e Denisit. Tani që Rinna është jashtë, a do ta konsideronte Denisi të rikthehej? Ajo foli për këtë në një episod të Just B me Bethenny Frankel.

Dera eshte e hapur

Denise nuk po llogarit një rikthim të RHOBH, megjithëse është e sigurt të thuhet se ndihmon që Rinna është jashtë fotos. Ne tashmë e dimë se ajo po shfaqet në darkën famëkeqe të Kyle Richards nga ferri dhe e quan Erika Jayne të keqe.

Kur foli me Beth-in në podkastin e saj, Denise përmendi se ajo mori pjesë në një shfaqje filmi të filmit të ri të Garcelle Beauvais që ishte regjistruar për shfaqjen. Garcelle dëshiron që Denise në RHOBH përsëri menjëherë dhe ftesa për t’u ribashkuar erdhi nga goja e saj. “Nuk kërkova të më paguanin për të shkuar në shfaqjen e saj, nuk e prisja, me të vërtetë do ta mbështesja. [Garcelle] dhe ata po e filmonin”, tha Denise.

Ndërsa Denise pati 99 probleme gjatë qëndrimit të saj në RHOBH, Garcelle nuk ishte një prej tyre. “Garcelle, kam qenë mik me të para shfaqjes. Unë do të vazhdoj të jem miq me të. Unë e dua atë, “ndau ajo. Unë jam në fakt pak i tronditur që Bethenny heshti për kaq gjatë dhe e lejoi Denisin të fliste.

Rinna ishte më e keqja, gjoja

Sipas Denisit, në përmbledhje, përvoja e saj në shfaqje ishte e keqe. Kryesisht pjesërisht për Brandi dhe Rinna. “Përvoja ime me Lisa Rinna ishte aq e keqe sa mendova, ‘OK, çfarë do të ndodhte sezonin e ardhshëm?”

Denise vazhdoi, “Unë pata një përvojë të keqe. Nuk ishte mirë me Lisa Rinna dhe ishte e trishtuar për mua. Unë kisha një miqësi 20-vjeçare me të. Dhe për të parë se si ajo mund të sakrifikojë një miqësi prej 20 vitesh për një shfaqje që nuk do të zgjasë përgjithmonë – padyshim, ajo nuk është më në të – si, me çfarë kostoje?” Përgjigja për këtë është diamanti i Rinna-s, sepse ajo është zhdukur me erën.

A do të kthehet Denisi me kohë të plotë? Kurre mos thuaj kurre. “Do të shohim çfarëdo që të ndodhë. Nuk e di nëse do të më kërkojnë përsëri, thjesht bëra disa episode. Nuk telefonova për të thënë: ‘Hej, a mund të kthehem?’”, tha Denise. “Pas sezonit tim të dytë, unë gjithashtu – sepse doja që ai të ishte i vërtetë – mendova, ‘Si do të kishte kuptim kjo, nëse të gjitha gratë e**mbretit më urrejnë mua?’

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.