Denise Richards

Klea

Denise Richards do të luajë në Dokumentare të reja emocionuese me familjen e saj

Denise Richards do të luajë në Dokumentare të reja emocionuese me familjen e saj

Denise Richardsaktorja e njohur e njohur për rolet e saj në filma si “Gjërat e egra,” po i kthehet televizionit realitet me filmat e saj dokumentar “Denise Richards dhe gjërat e egra”, njoftoi nga E! më 10 qershor.

Denise Richards

Kjo sipërmarrje e re shënon DenizaRikthimi në skenën e realitetit televiziv pas 16 vitesh nga shfaqja e saj e fundit.Denise Richards: Është e komplikuar,” e cila shënoi jetën e saj gjatë divorcit nga ish-bashkëshorti Charlie Sheen.

Në këtë seri të re, kamerat do të gërmojnë në ndërlikimet e jetës së Richards së bashku me bashkëshortin e saj Aaron Phypers dhe fëmijët e saj. Richards ndan vajzat Lola18, dhe Samiu20, me Charliedhe pas ndarjes së tyre, ajo adoptoi një vajzë, Eloisenë vitin 2011.

Denise Richards

Duke shprehur entuziazmin e saj për projektin, Denizai cili gjithashtu shërben si producent ekzekutiv, deklaroi:

“Unë dhe familja ime jemi të emocionuar që po kthehemi në shtëpi E! Samiu dhe Lola ishin vetëm 3 dhe 4 vjeç kur treguam për herë të parë historinë tonë dhe tani kemi bërë rrethin e plotë. Ky është partneriteti perfekt për serialet e familjes sonë pasi jeta jonë është plot argëtim, dashuri dhe paparashikueshmëri dhe mezi presim që publiku ta ndajë këtë aventurë me ne.”

Denise Richards

Rachel SmithEVP, Përmbajtja e Pascriptuar, Lifestyle dhe Dokumentari në NBCUniversal Entertainment, gjithashtu peshuan mbi njoftimin, duke thënë, “Denise Richards është një forcë e kulturës pop dhe nuk është e panjohur për të tërhequr vëmendjen e publikut.

Me kthimin e saj në E!, presim me padurim Deniza dhe familja e saj duke ndarë botën e tyre bukur kaotike me audiencën tonë, të cilët do ta vlerësojnë sinqeritetin dhe lidhjen e tyre po aq sa ne.

Denise Richards

RichardsStazhi i fundit televiziv në realitet ishte vetëm katër vjet më parë kur ajo u shfaq në sezonet 9 dhe 10 të Amvisat e vërteta të Beverly Hills.

Megjithatë, ajo u largua nga ekskluziviteti në shtator 2020 pas një historie rreth një lidhjeje të supozuar me ish-zonjën e shtëpisë Brandi Glanville, e cila Deniza mohuar me forcë.

Denise Richards

Duke reflektuar për largimin e saj nga RHOBH gjatë një paraqitje në “E verteta” në vitin 2022, Richards ndau, “Unë kam qenë një fanse e shfaqjes dhe u argëtova shumë duke bërë sezonin tim të parë. Natyrisht, sezoni im i dytë ishte shumë sfidues. Shkova përpara dhe me radhë me të dhe në fund të ditës, vendosa se ishte koha që unë të vazhdoj dhe të fokusohem në projekte të tjera që kam. Megjithatë, jam i kënaqur që e bëra atë.”

Denise Richards

Ndërkohë që ajo bëri paraqitje në sezonin 13 të RHOBH, Deniza tani është rikthyer plotësisht në peizazhin e realitetit televiziv me dokumentarët e saj të rinj, duke u premtuar shikuesve një vështrim të brendshëm në jetën e saj të gjallë dhe dinamike.