Denise Richards diskuton humbjen e miqësisë së saj me Lisa Rinna

Klea

Denise Richards diskuton humbjen e miqësisë së saj me Lisa Rinna

Ish-ylli i Real Housewives of Beverly Hills Denise Richards u kthye në diamantin e saj pas vetëm dy sezonesh. Kjo “ragamuffin” u mjaftua pas shoqes së saj të gjatë, Lisa Rinna, e zuri Denisin për një lidhje të supozuar me Brandi Glanville. Denise i mohoi pretendimet.

Në vitin 2021, Rinna mori përgjegjësinë për mënyrën se si e trajtoi Denisin. Së fundi. “Nuk më pëlqen sjellja ime dhe mënyra se si e trajtova atë”, tha Rinna. “Isha i keq dhe mizor.”

Denise nuk e kupton se çfarë po mendonte Rinna gjatë sezonit 10 të RHOBH

Denise ishte e ftuar në podcast, Just B me Bethenny Frankel. Ajo diskutoi se çfarë ndodhi me miqësinë e saj me Rinën.

“Përvoja ime me Lisa Rinna-n ishte aq e keqe sa mendova, ‘OK, çfarë do të ndodhte sezonin e ardhshëm?’ Kam pasur një përvojë sh*tty. … Nuk ishte mirë me Lisa Rinna-n dhe ishte e trishtuar për mua,” shpjegoi Denise.

“Kam pasur një miqësi 20-vjeçare me të, dhe për të parë se si ajo mund të sakrifikonte një miqësi 20-vjeçare për një shfaqje që nuk do të zgjasë përgjithmonë – padyshim, ajo nuk është më në të – si, me çfarë çmimi? ” shtoi ajo.

Denise besonte se nëse nuk bashkohej me RHOBH, ajo do të ishte ende shoqe me Rinna-n. Kjo ndoshta është e vërtetë. “Unë mendoj se mëson shumë për njerëzit kur jeton me ta, udhëton ose punon me ta,” tha Denise. “Nuk kisha punuar kurrë më parë me Rinna.” Dhe sa përvojë e gëzueshme ishte.

Por tani që Rinna ka dalë nga spektakli, Denisi do të ishte e hapur për t’u rikthyer. Ajo filmoi disa skena për sezonin 13 të RHOBH. Denisi tha: “Do të shohim çfarëdo që të ndodhë. Nuk e di nëse do të më kërkojnë përsëri, thjesht bëra disa episode. Nuk telefonova për të thënë: “Hej, a mund të kthehem?”

Ajo vazhdoi, “Pas sezonit tim të dytë, unë gjithashtu – sepse doja që ai të ishte i vërtetë – mendova, ‘Si do të kishte kuptim nëse të gjitha gratë që përfliteshin më urrejnë mua?’ Pothuajse të gjithë e bënë, përveç Garcelle [Beauvais] dhe Sutton [Stracke], por të gjithë të tjerët ishin kaq budallenj për mua, “shtoi Denise. Mendoj se ajo po flet për Kyle Richards, Erika Jayne dhe Dorit Kemsley. Përshëndetje, anëtarë të Fox Force Five.

Denise filmoi disa skena si mysafire në sezonin 13. “Ishte kënaqësi,” tha Denise. “Dhe ju e dini, unë jam një fans i madh i shfaqjes, kështu që ishte kënaqësi të kthehesha dhe të filmoja shumë gjëra me ta.”

The Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.