Denise Richards bashkohet me Bethenny Frankel për Episodin e Ri Podcast

Klea

Denise Richards bashkohet me Bethenny Frankel për Episodin e Ri Podcast

Bethenny Frankel mori disa intervista të mëdha kohët e fundit për podcast-in e saj, Just B With Bethenny. Alum Real Housewives of New York City kohët e fundit intervistoi Rachel Leviss dhe NeNe Leakes.

Real Housewives of Beverly Hills shikuesit e panë së fundmi Denise Richards në darkën famëkeqe të Kyle Richards me barërat e këqija. Denise pohoi se “ishte një episod i vogël qyqe”. Unë do të them. Vetëm gjimnastika e fytyrës së Denisit ishte goxha argëtuese. Më pas, spekulimet u përhapën në lidhje me sjelljen e pazakontë të Denisit.

Denise Richards flet me Bethenny

Në episodin e dytë të intervistës së tyre, Bethenny deklaroi në mënyrë dramatike, “Denise Richards, vajza e Bondit, është një ragamuffin”. Oh tmerri! “Kyle më quajti ragamuffin sezonin e dytë,” konfirmoi Denise.

Pastaj Denisi diskutoi se si RHOBH është në të vërtetë një punë. “Kjo është punë. Pra, është çfarëdo imazhi që unë supozoj se çdo grua dëshiron të nxjerrë atje nga vetja,” shpjegoi Denise. “E dini, si duan të perceptohen?” A po vinte Denisi një atmosferë ragamuffin atë ditë? Apo Kyle ishte thjesht i pasjellshëm? Unë mendoj se të gjithë e dimë përgjigjen.

“Por a është realitet?” pyeti Bethenny. “Me sa duket jo. Nuk kam qenë kurrë shok me Brandi [Glanville]”, tha Denise.

Ndërkohë, Bethenny, e ulur në buzë të sediljes së saj, mblodhi një përgjigje të interesuar. “Ohhh…” tha Bethenny. Denise shtoi: “E takova dy herë.”

Më pas, Denisi shpjegoi historinë pas incidentit “Bravo, Bravo, f*cking Bravo”. Edhe Kyle e diskutoi momentin. “[Denise] filloi ta thoshte këtë kur ajo nuk donte atë që po flisnim [in Season 10] për t’u përdorur. Ajo tha: “Unë thjesht do të filloj ta hedh atë atje dhe ata nuk do të përdorin pamjet.” Dhe më pas ata bënë,” shpjegoi Kyle.

Sipas Denisit, ajo e shqiptoi frazën për një arsye tjetër. “Kur thashë Bravo, Bravo, çfarëdo qoftë, e kisha fjalën për diçka tjetër me vajzën time”, tha aktorja. Bethenny, duke u varur qartë në çdo fjalë, tha: “Ohhh ….”

The Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo.