Denise Richards

Klea

Denise Richards akuzon Lisa Rinna se ka zgjedhur famën televizive për miqësinë e tyre 20-vjeçare

Denise Richards akuzon Lisa Rinna se ka zgjedhur famën televizive për miqësinë e tyre 20-vjeçare

Denise Richards adresoi rënien e miqësisë së saj 20-vjeçare me Lisa Rinnai cili e prishi lidhjen e tyre pasi akuzoi aktoren se kishte një përplasje me të Brandi Glanvillegjatë një bisede të fundit me Bethenny Frankel.

Lisa Rinna

I mëparshmi Amvise të vërteta të Beverly Hills Ylli gjithashtu ngriti një vetull në ekspozitën e Vanity Fair gjatë paraqitjes së saj në Bethenny’s podcast, “Vetëm B.”

“Përvoja ime me Lisa Rinna ishte aq keq sa mendova, ‘OK, çfarë do të ndodhte sezonin e ardhshëm?’ Deniza i tha alumit “Real Housewives of New York City”. “Kam pasur si– përvojë. … Nuk ishte mirë me Lisa Rinna dhe ishte e trishtuar për mua.”

Lisa Rinna

Aktorja e “Wild Things” shtoi: “Kam pasur një miqësi 20-vjeçare me të dhe për të parë se si ajo mund të sakrifikonte një miqësi 20-vjeçare për një shfaqje që nuk do të zgjasë përgjithmonë – natyrisht, ajo nuk është në të. më – si, me çfarë kostoje?”

Lisa Rinna

Deniza ndau se besonte se miqësia e çiftit do të ishte e paprekur nëse ajo nuk do t’i bashkohej serialit Bravo.

“Mendoj se mëson shumë për njerëzit kur jeton me ta, kur udhëton apo punon me ta. Nuk kisha punuar kurrë me Rinna më parë”, tha ajo.

Lisa Rinna

Kur mamaja e tre fëmijëve u pyet nëse do të konsideronte një rikthim të RHOBH, ajo u përgjigj: “Do të shohim çfarëdo që të ndodhë … nuk e di nëse do të më kërkojnë përsëri, thjesht bëra disa episode [as a guest in season 13]. Nuk telefonova për të thënë: “Hej, a mund të kthehem?”

54-vjeçari shtoi – “Pas sezonit tim të dytë, unë gjithashtu – sepse doja që ai të ishte i vërtetë – mendova, ‘Si do [coming back] ka kuptim, nëse të gjitha gratë më urrejnë mua?’ … Pothuajse të gjithë e bënë, me përjashtim të Garcelle [Beauvais] dhe Sutton [Stracke], por të gjithë të tjerët ishin kaq budallenj për mua.”

Denise Richards

Deniza gjithashtu hodhi hije në artikullin e publikuar së fundmi në Vanity Fair, i cili nxori në pah akuzat shqetësuese për abuzimin me alkoolin dhe racizmin brenda kulturës “Shtëpiake”.

“Unë u befasova nga kjo,” shpjegoi ajo. “Vetëm sepse nuk e kuptova artikullin. Nuk mendoja se … kishte informacione të reja. Nuk e dija se cili ishte këndvështrimi i artikullit, sepse përpara tij, pashë gjëra në mediat sociale se ky artikull i madh do të dilte.”

Bethenny Frankel

Bethenny, mendimi personal i të cilit u shfaq në ekspoze, deklaroi se botimi “e di” se la “shumë thërrime në dysheme”. Ajo theksoi se Vanity Fair është në pronësi të Warner Brothers, e njëjta kompani që zotëron Shed Media, e cila prodhon “Real Housewives of New York City”.

Bethenny Frankel

Në prill, Deniza konfirmoi se ajo do të shfaqej në sezonin 13 të RHOBH, në një intervistë me Variety.

“Kam filmuar disa episode” Deniza zbuluar. “Dhe ka qenë argëtuese. Dhe ju e dini, unë jam një fans i madh i shfaqjes, kështu që ishte kënaqësi të kthehesha dhe të filmoja shumë gjëra me ta.”

Denise Richards

Ajo u kthye në dy sezonet e saj në shfaqje, duke thënë për median: “Kur u largova pas sezonit tim të dytë, thjesht u ndjeva sikur disa nga gratë ishin shumë toksike dhe ato luanin aq pis. E kuptoj që duhet të ketë dramë, por gjithashtu mendoj se është kënaqësi të shohësh femra duke u argëtuar, veçanërisht në këtë grupmoshë.”

Ajo shtoi: “Unë gjithashtu mendoj se është e mrekullueshme të tregosh se mund të argëtohesh. Por nuk mendoj se është një mesazh pozitiv të përpiqesh të shkatërrosh njerëzit. Ju mund të keni mendimet tuaja, por mos u përpiqni të shkatërroni njerëzit. Nuk mendoj se është e drejtë. Domethënë, ajo pjesë nuk më pëlqen.”

Denise Richards

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.