Lindsay Hubbard

Klea

Demaskohet i dashuri i ri i Lindsay Hubbard… Gjithçka që dimë deri tani!

Demaskohet i dashuri i ri i Lindsay Hubbard… Gjithçka që dimë deri tani!

Shtëpi verore yll Lindsay Hubbard Kohët e fundit ofroi një paraqitje të shkurtër të marrëdhënies së saj me të dashurin e saj “të pabesueshëm” dhe shpjegoi pse ajo po e mban të fshehtë identitetin e tij për momentin.

Lindsay Hubbard

Gati një vit pas ish të fejuarit të saj Karl Radke anuluan dasmën e tyre, e Lindsay jeta dashurie po lulëzon. Edhe pse ajo nuk e ka zbuluar identitetin e të dashurit të saj të ri, ajo ndau njohuri për marrëdhënien e tyre me të E! Lajme.

“Ai është një njeri i jashtëzakonshëm,” Lindsay tha në një intervistë ekskluzive. “Ne kemi një marrëdhënie shumë të ëmbël, të kujdesshme dhe të dashur që e vlerësoj me të vërtetë.”

Lindsay Hubbard

Megjithatë, Lindsay nuk po nxiton të martohet përsëri.

“Unë hoqa qafe çdo dhe të gjitha afatet kohore duke marrë parasysh se të gjitha afatet kohore të mia të kaluara më kanë shpërthyer në fytyrë,” pranoi 37-vjeçari. “Unë me të vërtetë thjesht po e shijoj marrëdhënien time ndërsa përparon natyrshëm dhe nuk po ushtroj asnjë presion në hapat e ardhshëm derisa të ndihet mirë për ne të dy. Shpresoj që përfundimisht të çojë në një të ardhme serioze me të, por nëse nuk ndodh, kjo është gjithashtu në rregull.”

Lindsay Hubbard

“Kam mësuar se universi ka planin e vet për mua,” shtoi ajo. “Kështu që unë thjesht po e lë universin të udhëheqë atje ku dëshiron që unë të shkoj.”

Lindsay Hubbard

Gjatë Shtëpi verore ribashkimi i sezonit të tetë, Lindsay zbuloi se kishte një burrë të ri në jetën e saj, por theksoi rëndësinë e ruajtjes së privatësisë.

“Kur filluam të takoheshim, unë me të vërtetë doja të ruaja privatësinë tonë për aq kohë sa të ishte e mundur,” shpjegoi ylli i realitetit. “Ne kishim nevojë të shihnim se si ndiheshim për njëri-tjetrin, pa e gjithë bota të tingëllonte me opinionet apo gjykimet e tyre. E vetmja gjë që me të vërtetë ka rëndësi është se si ndihemi për njëri-tjetrin në fund të ditës dhe unë kisha nevojë për hapësirë ​​dhe kohë për ta kuptuar këtë vetë.”

Lindsay Hubbard

Lindsay është gjithashtu ende duke u shëruar nga ndarja e saj publike me Karl Radke.

“Kam mësuar nga gabimet e mia të së kaluarës duke qenë shumë publike në çdo hap të marrëdhënies sime.” Lindsay vazhdoi. “Dhe pasi marrëdhënia ime e fundit përfundoi në një mënyrë kaq poshtëruese dhe shumë publike, nuk po vdes ende për të hapur lidhjen time aktuale me botën. Ai nuk është parë kurrë Shtëpi verore dhe ndoshta nuk do ta bëjë kurrë, dhe më pëlqen kjo tek ai. Është një fushë e barabartë loje me ne.”

Lindsay Hubbard

Për më tepër, Lindsay ka gjetur një mënyrë për ta kthyer fejesën e saj të prishur në një rezultat pozitiv duke nxjerrë në ankand tre fustanet e saj të nusërisë. KleinfeldAgain.com për të përfituar Misioni Chick, një organizatë jofitimprurëse që ndihmon pacientët femra me kancer që përballen me sfidat e fertilitetit pas trajtimit.

“E dija se doja të punoja me një bamirësi për t’i hequr ato nga duart e mia, dhe ishte e rëndësishme për mua që ta ktheja një situatë fatkeqe në një rezultat pozitiv,” tha ajo. E!. “Dhurimi i të ardhurave nga shitjet e veshjeve për një bamirësi që është e rëndësishme për mua ndihet si një fitore e vërtetë në fund. Kleinfeld do të përputhen me paratë e mbledhura nga fustanet e mia. Nuk mund të kisha ëndërruar për një rezultat më të mirë.”

Lindsay Hubbard

Më pak se tre muaj para dasmës së tyre të planifikuar, lajmet e Karl dhe e Lindsay ndarja doli në dritë në gusht 2023.

Shtëpi verore shikuesit panë se tensionet e marrëdhënieve të çiftit u përshkallëzuan, veçanërisht të mbaruar e Karlit maturi. Në një incident, Lindsay i akuzuar Karl të qenit nën ndikim gjatë një udhëtimi me makinë, duke çuar në një debat të ashpër që kulmoi me Lindsay duke lënë një klub dhe duke e pretenduar këtë Karl kishte recidivuar.

Karli cili ka qenë i matur që nga janari 2021, i mohoi me forcë akuzat.

Karl Radke

“Ti je ai që ke pirë gjithë natën dhe zgjohesh nga mbreti i zemëruar.” Karl argumentuar kur Lindsay u përball me të të nesërmen në mëngjes. “Ti je ai që po bën qartë gjëra të tjera,” u përgjigj ajo. “Lindsay, Unë jam f-mbret esëll!” ai bërtiti, duke e akuzuar atë se ishte “e vrazhdë dhe agresive” ndaj tij.

Mosmarrëveshjet e ish-çiftit përfshinin probleme e Karlit Statusi Punësimi, e Lindsay pirja, mungesa e një jete seksuale dhe më shumë.

Pavarësisht përfundimit të trazuar të fejesës së tyre, Lindsay tani është e fokusuar në marrëdhënien e saj të re dhe rritjen personale.