Debutimi prezantues i Ariana Madix në 'Love Island Sparks Drama' teksa yjet e 'Vanderpump Rules' e hijeshojnë suksesin e saj!

Klea

Debutimi prezantues i Ariana Madix në 'Love Island Sparks Drama' teksa yjet e 'Vanderpump Rules' e hijeshojnë suksesin e saj!

Debutimi prezantues i Ariana Madix në 'Love Island Sparks Drama' teksa yjet e 'Vanderpump Rules' e hijeshojnë suksesin e saj!

Rregullat e Vanderpompës yll Ariana Madix hyn në arenën e pritjes me debutimin e saj Ishulli i Dashurisëmegjithatë, ndërsa disa prej saj Rregullat e Vanderpompës bashkë-yjet brohoritën me entuziazëm për arritjen e karrierës së saj, një heshtje e dukshme që mbeti nga të tjerët.

Ariana Madix

Të martën, 38-vjeçari Bravo personaliteti ndau një postim në Instagram duke treguar veshjen e saj mahnitëse të episodit premierë ndërsa promovonte publikimin e Ishulli i Dashurisë Sezoni 6.

“Të ndjek hapat e ngadaltë të grave të tilla ikonike për të drejtuar shfaqjen time të preferuar është përtej një nderi.” Ariana ka mbishkrimin e postimit të saj. “Faleminderit që më mirëpritët në familjen e ishullit të dashurisë! @loveislandusa sezoni 6 premierë TANI në @pallua!!”

Ariana Madix

Ariana e verbuar me një fustan floriri që vinte në pah flokët e saj të ngrohtë biondë, duke u dukur çdo pjesë e “perëndeshës së artë”.

Fustani i Di Petsa, me një dekolte të zhytur dhe prerje, theksonte barkun e saj të përcaktuar dhe këmbët e gjata. Ajo kompletoi look-un me grim të plotë dhe aksesor me bizhuteri ari dhe argjendi nga Simon G.

Ariana Madix

Në pjesën e komenteve, të Arianës Rregullat e Vanderpompës bashkë-yjet dhe alums ishin të shpejtë për të treguar mbështetjen e tyre.

Katie Maloney, 37, bërtiti, “Unë nuk jam mirë!!!” e ndjekur nga emoji me sy të zemrës dhe zjarr. Charli Burnett27 vjeç, shtoi, “Holy s**tttt”, shoqëruar me emoji zjarri.

James Kennedy32-vjeçari e ndau emocionin e tij me “Ja ku ne gooooo!!” derisa Kristen Doute, 41, bëri shaka, “Dua të jem me ty. Dua të them, përshëndetje e mrekullueshme.”

Ariana Madix

Scheana Shay39-vjeçare, e quajti atë “Hyjneshë e Artë” dhe Dayna Kathan, 33, vuri në dukje me humor, “Më falni që kishte një vonesë midis pëlqimit dhe komentit tim. Unë humba mendjen. Zoti im (emoji me zjarr).”

Megjithatë, një mungesë e dukshme ishte e Arianës ish shoku, Lala Kent, 33. Gjatë një episodi të ribashkimit të fundit, Ariana dhe Lala pati një shkëmbim të nxehtë në lidhje me e Arianës sjellje gjatë finales së sezonit 11, ku ajo u largua nga një bisedë me të Tom.

Ariana Madix

Kenti kritikuar e Madix-it veprime, duke sugjeruar se ajo i detyrohej Sandoval një bisedë pavarësisht skandalit të mashtrimit.

“Ajo tani mendon se është Beyonce. Është dem**t që ajo nuk mund të filmojë me dikë sepse qëndron nën të njëjtën çati. Është shumë… Unë kurrë në jetën time nuk kam përjetuar dikë që mashtrohet dhe befas bëhet Zot.” Lala shfryn për të Scheana gjatë finales.

Tensioni ishte i dukshëm në ribashkim, me Lala duke shprehur zhgënjimin e saj dhe Ariana duke qarë në heshtje.

“Isha i mërzitur atë natë. E ndezur. Dhe më falni nëse ju lëndova, por i qëndroj asaj që thashë.” Lala deklaruar.

Lisa Vanderpump, 63, i pyetur te Lales ndjenjat e tradhtisë, ndaj të cilave Lala u përgjigj: “Ishte e vështirë, sepse e kuptova se ku Ariana vinte nga. Por unë mendoja: 'Pse ajo mund të dikojë se si të shkojë kjo, kur unë kurrë nuk kam arritur të diktoj?'

Ariana Madix

Mikpritës Andy Cohen, 55, pyeti Ariana për përgjigjen e saj.

Përmes lotëve, Ariana deklaroi, “Umm…nuk mendoj se jam Beyoncenuk mendoj se jam Zot,” duke shtuar, “Duke folur për të qarat rregullisht, po, nuk e bëj para Scheana. Unë e bëj vetë. Dhe, me gjasë, nëse doni të flisni me 'shfaqje', unë të largohesha nga ajo bisedë ishte shumë më interesante sesa të ulesha atje dhe ta bëja atë. A nuk ishte ky një fund më i mirë për sezonin tuaj, për t'ju dhënë një sezon tjetër për një tjetër rrogë?”

Ariana Madix

Ariana zëvendëson ish-strehuesit, Sarah Hyland dhe Arielle Vandenberg, për Ishulli i dashurisë në SHBA.

Ajo njoftoi rolin e saj të ri në mars ndërsa performonte si Roxie Hart në Chicago në Broadway. Duke filmuar veten nga një teatër, Ariana zbuloi, “Flisni për një bombë. Këtë verë po tregtoj kopsat e diamantit të rremë për bikini. Unë jam nikoqir i sezonit të ardhshëm të Ishulli i Dashurisë në SHBA transmetimi këtë verë në Pallua. Mezi pres të ngjall telashe në parajsë”, përfundoi ajo me buzëqeshje.