Dayna Kathan pati sulm paniku në xhirimet e Vanderpump Rregullat S11

Klea

Dayna Kathan pati sulm paniku në xhirimet e Vanderpump Rregullat S11

Të gjithë po e ndjejnë nxehtësinë nga Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11, edhe yjet e mitur të ftuar. Në të vërtetë, zhurma rreth VPR ka qenë e dukshme që nga përfundimi i sezonit 10. Tifozët janë në buzë të vendeve të tyre për të parë se çfarë do të ndodhë nga këtu.

Me këtë në mendje, duhet të ketë presion astronomik mbi kastën tani. Ky presion vjen jo vetëm nga detyrimi për të ofruar një sezon të ardhshëm bindës, por edhe për të ruajtur imazhin e tyre publik, pavarësisht se çfarë ndodh.

VPR alum Dayna Kathan u rikthye për të filmuar shkurtimisht për Sezonin 11, por ajo nuk mundi ta duronte as nxehtësinë gjatë vetëm disa ditëve të xhirimeve – qoftë edhe aq. Nuk është çudi që ajo u largua nga spektakli pas vetëm një sezoni duke marrë parasysh reagimin e saj.

Katie Maloney qetëson Dayna pas xhirimeve të sezonit 11 të Vanderpump Rules

Dayna u shfaq në podkastin e The Viall Files për të diskutuar se si ishte xhirimet për sezonin 11. “Kam filmuar pak. Këtë vit mendova të kthehesha. Kam filmuar dhe menjëherë kam thënë: ‘Nuk mund ta bëj këtë’. Pra, nuk e di nëse ajo që filmova do t’ia dalë.” Ajo shpjegoi më tej reagimin e saj ndaj xhirimeve: “Kam pasur një sulm paniku të ulëritur, duke qarë dhe nuk e kuptova.”

Ajo vazhdoi, “Unë isha sikur, ‘Epo, tani jam në një vend më të mirë dhe mendërisht i qëndrueshëm bla bla bla’ dhe më pas, jo. Pra, duke e transferuar atë në një podcast.” Por nuk ishte gjithçka keq. Përmendja e podcast-it nga Dayna i referohej partneritetit të saj të ri me Katie Maloney. Të dy kanë vendosur të prodhojnë një podcast për përvojat e tyre të takimeve, të titulluar “Disrespectfully”.

Në vapën e sulmit të saj të panikut nga xhirimet, Dayna ishte në gjendje të telefononte Katie dhe të merrte disa fjalë ngushëllimi. Sa i përket largimit të saj nga VPR, Dayna tha, “Njerëzit gjithmonë supozojnë se unë isha thjesht një server, por në fakt isha në shitjet e kujdesit shëndetësor, sikur të kisha një punë korporate, dhe ata më kërkuan të punoja në restorante për të më përshtatur sepse isha një rastësi.”

Ajo shtoi, “Kisha një situatë pune që shkoi vërtet në jug, sepse kompania ime në atë kohë nuk ishte në rregull me shfaqjen. Dhe kështu, unë [had] kam qenë me kompaninë time aktuale për tre vjet, dhe më pëlqeu puna ime dhe menjëherë m’u duk, ‘Sh*t i shenjtë, nuk mund të kërcënoj jetesën time’ dhe thjesht nuk ia vlente.”

Sezoni 11 i Vanderpump Rules do të shfaqet premierë më 30 janar në orën 8/7c në Bravo.