David Beador

Klea

David Beador përballet me akuza penale për drejtim të pakujdesshëm

David Beador përballet me akuza penale për drejtim të pakujdesshëm

David Beadorish-bashkëshorti i Amvise të vërteta të Orange County yll, Shannon Beadoru ul në ujë të nxehtë me policinë pasi u kap duke drejtuar 119 MPH.

Policia e Newport Beach u tërhoq David, 59, më 4 shkurt rreth orës 9:15, sipas dokumenteve gjyqësore të marra nga Radar Online. Oficerët e policisë thanë se biznesmeni po ngiste makinën e tij Porsche 2022 911 119 MPH në një zonë 60 MPH në Newport Coast.

David Beador

Më 18 mars, Davidi u akuzua për një kundërvajtje drejtimi i automjetit në mënyrë të pakujdesshme dhe një kundërvajtje shtesë për drejtimin e automjetit me shpejtësi më të madhe. se 100 milje në orë.

Davidi u deklarua i pafajshëm dhe iu tha nga gjyqtari që të mos voziste pa patentë shoferi dhe sigurim të vlefshëm.

Paraqitja e tij e ardhshme në gjykatë është caktuar për në prill.

David Beador

e Davidit furça me ligjin erdhi vetëm pak muaj pasi ish-i i tij u përfshi në një incident me makinën në gjendje të dehur.

Në shtator, TMZ publikoi pamjet video që zbuluan e Shannon-it makinë duke zmadhuar një qoshe, duke kërcyer një bordurë dhe duke u përplasur me një mbjellës çimentoje në anën e përparme të një shtëpie në Newport Beach. Ajo u largua nga vendi i ngjarjes pas aksidentit.

Shannon u akuzua për dy kundërvajtje, një BDI dhe një goditje me vrap. Më vonë u konfirmua se ylli i Bravo shpërtheu një BAC 0,24% pas rrënimit, trefishi i kufirit ligjor.

Shannon Beador

Nëna e tre fëmijëve u dënua me tre vjet provë joformale dhe u gjobit me 960 dollarë. Ajo u urdhërua gjithashtu të kryente 40 orë shërbim në komunitet dhe të merrte pjesë në një program edukimi 9-mujor për alkoolin.

Shannon dhe Davidi njoftuan se po e quanin dorëheqjen pasi ishin të martuar për 17 vjet, në tetor 2017. Kamerat ndoqën përpjekjen e çiftit për të shpëtuar martesën e tyre, pasi Shannon zbuloi se Davidi kishte qenë i pabesë. Shfaqja më vonë tregoi pasojat nga ndarja e tyre eventuale.

David Beador

Ata vazhduan të luftojnë për çështjet e kujdestarisë dhe nëse janë apo jo Davidi duhet të kërkohet të ofrojë mbështetje bashkëshortore. Davidi tërhoqi vëmendjen e Shannon-it zakonet e të pirit, duke pretenduar në dokumentet e gjykatës se sjellja e saj ishte “e dëmshme për fëmijët”.

Shannon dhe Davidi ndajnë tre vajza, Sophie, 23, dhe binjaket Stella dhe Adeline, 20.

Shannon Beador

Veren e kaluar, Shannon konfirmoi se kishte “zero shkëndija” mes saj dhe ish-bashkëshortit të saj pasi ata kryqëzuan rrugët gjatë një paraqitjeje në qershor 2023 në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt.

Shannon Beador

RHOC veterani qeshi kur u pyet nëse kishte ndonjë “shkëndijë” midis saj dhe ish-it.

“Absolutisht zero shkëndija,” Shannon u përgjigj troç. “Për pesë vitet e fundit nëse do të dëgjonte zërin tim në telefon me fëmijët, ai do ta mbyllte telefonin.”