Dashuria Is Blind Sezoni 6 Data e Ribashkimit Revealed

Klea

Dashuria Is Blind Sezoni 6 Data e Ribashkimit Revealed

Ruaje datën! Të Dashuria eshte e verber Ribashkimi i sezonit 6 është afër. Netflix sapo ndau një video të Vanessa Lachey dhe Nick Lachey duke ngacmuar ribashkimin, dhe ata zbuluan të gjitha detajet se çfarë duhet të prisni me uljen e ardhshme. Zbuloni kush vjen dhe kur të shikoni.

Kur është ribashkimi i “Love is Blind” i sezonit 6?

Netflix konfirmoi se ribashkimi i sezonit të 6-të të Love is Blind do të ketë premierë më 13 mars. Pas një sezoni plot kthesa, kthesa dhe momente jashtëzakonisht të vështira, do të dëshironi të sintonizoni. Do të ketë shumë për të diskutuar dhe kanë mbetur edhe tre episode.

Grupi i fundit i episodeve tregoi pothuajse të gjithë çiftet në terren të lëkundur pas kthimit nga Republika Domenikane dhe shpërnguljes së bashku. Një çift u nda. Është një djalë që nuk mund të ndalojë së foluri se si mund ta tradhtojë vajzën e tij. Pastaj, është një djalë tjetër që në mënyrë misterioze nuk u kthye në shtëpi deri në orën 5 të mëngjesit. Ka qenë një udhëtim kaotik dhe Vanessa dhe Nick janë gati për të zgjidhur gjithçka.

“Ne duam të dimë se kë dëshironi të shihni të ftuar në ribashkim dhe çfarë pyetje dëshironi që ne të bëjmë”, tha Vanessa në një klip të shpërndarë nga Netflix.

Megjithëse mikpritësit shpjeguan se ishin ende në procesin e gjetjes së gjithçkaje për ribashkimin, ata ngacmuan se ftuan Clay Gravesande, Amber Desiree “AD” Smith, Jimmy Presnell, Chelsea Blackwell dhe Brittany Mills, së bashku me disa të ftuar specialë.

“Kaq shumë për të kërkuar, dhe Amerika dhe bota do të shikojnë,” vazhdoi Nick.

Episodet e reja të Love is Blind drop çdo të mërkurë në Netflix. Love Is Blind: The Reunion do të shfaqet premierë të mërkurën, 13 mars në orën 9/8c.