Love During Lockup -  Candice and Andrew

Klea

'Dashuri gjatë mbylljes' Candice akuzohet për mashtrim romantik në burg, pasi mbaroi llogarinë bankare të Andrew!

'Dashuri gjatë mbylljes' Candice akuzohet për mashtrim romantik në burg, pasi mbaroi llogarinë bankare të Andrew!

Gjatë një episodi të fundit të Dashuria gjatë mbylljes, Candice i dha fund papritur lidhjes me Andrew, duke e lënë atë të dërrmuar pasi ajo i kishte zbrazur llogarinë bankare dhe kishte marrë dhurata ekstravagante prej tij. Të shumta Dashuria gjatë mbylljes fansat besojnë se Candice e manipuloi atë me një mashtrim romantik mashtrues, duke përfituar nga dashuria e tij që nuk dyshon për të.

Dashuria gjatë mbylljes - Candice dhe Andrew

Si tifozë të Dashuria gjatë mbylljes janë të vetëdijshëm, Andrew kishte qenë në një lidhje romantike me Candice dhe i kishte ofruar mbështetje financiare gjatë kohës që ishte në burg. Pas lirimit të saj, ai i dhuroi me bujari një sërë dhuratash ekstravagante, duke përfshirë një kamion, një apartament, një celular të ri, një çantë të stilistit Louis Vuitton dhe një unazë fejese të konsiderueshme diamanti.

Dashuria gjatë mbylljes - Candice dhe Andrew

Gjatë episodit të së premtes, 31 maj të Dashuria gjatë mbylljes, Candice dhe e Andrew historia e dashurisë shpërtheu kur Candice hodhi një bombë e Andrew zemra.

Historia jokonvencionale e dashurisë së çiftit filloi në një platformë të miqve të stilolapsit të burgut, ku Andrew u mahnit nga Candice's bukuroshja, e bindur që ajo është shpirti i tij binjak që në fillim. Në e Andrew fjalët, “Ndjeva një lidhje të menjëhershme me Candice. Kishte diçka tek ajo që më tërhoqi dhe e dija që ajo ishte e vetmja për mua.”

Dashuria gjatë mbylljes - Candice dhe Andrew

I nxitur nga impulset e tij romantike, Andrew nxjerr të gjitha ndalesat për të lulëzuar Candice me dhurata ekstravagante, duke filluar nga një kamion krejt i ri deri te një çantë e stilistit Louis Vuitton dhe madje edhe një celular. Megjithatë, megjithë përpjekjet e tij me qëllime të mira, këto gjeste luksoze fillojnë të rëndojnë Candice.

Në episodin e fundit të transmetuar më 31 maj, shikuesit ishin dëshmitarë të një momenti të rëndësishëm si Candice mori guximin për t'u përballur me Andrew për dëshirën e saj për t'i dhënë fund marrëdhënies së tyre. Qëndroni të sintonizuar për njohuri të mëtejshme mbi këtë dramë që po shpaloset.

Dashuria gjatë mbylljes - Candice dhe Andrew

Në një skenë të vendosur në sfondin e një parkingu, Candice mbledh forcën e saj dhe i hapet Andrew, duke shprehur ndjenjat e saj dërrmuese. “Është shumë për mua ta bëj këtë tani,” rrëfen ajo. “Thjesht po më jep shumë ankth për të pëlqyer, të jem në një marrëdhënie kaq të përkushtuar kaq shpejt kur kam kaq (shumë) gjëra që duhet të bëj.”

Dashuria gjatë mbylljes - Candice dhe Andrew

e Andrew reagimi ndaj rrëfimit të Candice është i dukshëm, sjellja e tij zakonisht optimiste e turbullt nga zhgënjimi. “Pra, nuk doni të jeni bashkë?” pyet ai, me zërin e tij të njollosur me dobësi.

Ne pergjigje, Candice takon vështrimin e tij me ndjeshmëri, fjalët e saj mbajnë peshën e vendimit të saj. “Më falni, thjesht nuk mund ta bëj tani,” përgjigjet ajo butësisht, sinqeriteti i saj i dukshëm në tonin e saj simpatik.

Dashuria gjatë mbylljes - Candice dhe Andrew

I padekur nga Candice's pasiguri, Andrew vazhdon, duke ofruar një kompromis në një përpjekje për të shpëtuar marrëdhënien e tyre. “Nuk dëshiron të qëndrojmë vetëm bashkë? Unë do t'ju jap hapësirë, dhe ju mund ta kuptoni mirë kujdesin, dhe pastaj, unë do të shkoj në shtëpi herët dhe do të flasim akoma, “propozon ai me zell.

Dashuria gjatë mbylljes - Candice dhe Andrew

Megjithatë, Candice, duke u përballur me trazirat e saj të brendshme, rrëfen natyrën dërrmuese të emocioneve të saj. “Është e tepërt për mua, si, unë jam i çmendur nga brenda dhe mund të identifikoj, si, shkaktarët e mi dhe, si, unë jam duke u shkaktuar”, pranon ajo, me fjalët e saj duke i bërë jehonë trazirave brenda.

Në një moment reflektimi, Andrew ndan këndvështrimin e tij për situatën e shpalosur në një rrëfim.

“Unë prisja që ajo të ishte e lumtur, e lehtësuar dhe e emocionuar që do të dilte nga burgu, por Candice thjesht po spiralizohet,” zbulon ai në një rrëfim të kokës. “Nuk besoj se jam unë; ajo ka probleme besimi. Ajo i ka këto mure jashtë për shkak të abuzimit që ka pësuar. E di që ajo më do dhe e di që kujdeset për mua, por është shumë e vështirë për të tani.”

Dashuria gjatë mbylljes - Candice dhe Andrew

Shumë Dashuria gjatë mbylljes fansat janë të bindur se Candice orkestroi një mashtrim romantik kundër të paditurve Andrew ndërsa ishte e burgosur, me besimin se kishte planifikuar t'i jepte fund lidhjes sapo të lirohej. Një person shkroi: “Ajo është një mashtruese! Ajo është pjesë e një rrjeti të burgosurish që drejtojnë këtë mashtrim ndaj burrave të dobët.”

Një individ tjetër tha: “Më mirë t'i kthejë të gjitha gjërat e tij në banesë, kamionin, të gjitha plehrat materiale do të vinin me të. Më mirë të zgjohet. Ajo nuk është aspak e tërhequr nga ai dhe e sheh atë si një ditë pagese.”

Dashuria gjatë mbylljes - Candice dhe Andrew

Një tjetër ndau, “Ai bëri gjithçka për të, dhe tani ajo “po nxitet”. Meqenëse ajo beson në marrjen nga njerëzit, ndoshta duhet të kthehet aty ku i takon.”

Dikush tjetër vuri në dukje, “Ai u mashtrua nga ky artist”.

Një fanse komentoi, “Çfarë është përdoruesi im zot Karma e saj po vjen. Ajo nuk duhej ta bënte atë kështu dhe ai duhet të ndalojë së qeni kaq sylesh dhe të ndalojë së përpjekuri për të blerë dashuri. ai mund t'i kishte shpenzuar ato para për fëmijën e tij ose veten e tij ose thjesht mund t'i kursente ato.”

Dashuria gjatë mbylljes - Candice dhe Andrew

Dashuria gjatë mbylljes ofron një vështrim zbulues në dinamikën e ndërlikuar të marrëdhënieve të formuara midis individëve dhe të burgosurve. Dokumentarët magjepsës ndjekin gjashtë çifte teksa lundrojnë në kompleksitetin e romancës brenda kufijve të sistemit të burgjeve. Secili palë sjell strategjinë dhe perspektivën e vet në kërkimin e dashurisë pas hekurave.

Episodet e reja të Dashuria gjatë mbylljes transmetohet të premteve, në orën 21:00 EST, në WE tv.