Darcey Silva

Klea

Darcey Silva ngjall shqetësim dhe zemërim për transplantin e dështuar të fytyrës!

Darcey Silva ngjall shqetësim dhe zemërim për transplantin e dështuar të fytyrës!

Darcey Silva's Paraqitja e fundit ka bërë bujë në mesin e I fejuari 90 ditor Tifozët. Nuk ka të bëjë vetëm me pamjen e saj të panjohur; njerëzit po vënë në pikëpyetje edhe etikën e atyre që kanë kryer procedurat, pavarësisht nga pagesa e përfshirë.

Darcey Silva

Të premten, më 31 maj, I fejuari 90 ditor llogaria e tifozëve ShaBooty ndau një video Cameo të Darcey duke i uruar një fansi një ditëlindje të lumtur në Twitter. Ndërsa gjesti ishte i sjellshëm, fansat në seksionin e komenteve të ShaBooty ishin të tronditur dhe të neveritur nga pamja e ndryshuar në mënyrë drastike e Darcey pas operacioneve të shumta estetike. Shabooty shkroi postimin, “Uh, nëse dikush do të më blinte këtë film, thjesht do të supozoja se e urrenin guximin tim #90dayfiance.”

Shtypni luaj më poshtë për të parë.

Derisa Darcey Silva ishte e zënë duke përfunduar videon e saj Cameo – fokusi u zhvendos tërësisht në fytyrën e saj që mezi njihej. Darcey's pamja ka ndryshuar në mënyrë dramatike, një person komentoi: “Kjo është zemërthyese. Kush do ta bënte këtë me të?”

Darcey Silva

Një tjetër komentoi: “Do të filloja të qaja në mënyrë histerike në mënyrë të pakontrolluar dhe pa ndalur.”

Darcey Silva

Dikush tjetër ndau: “Oh. imja. Zoti. Holeeesheite. Uau.”

Një tjetër pyeti, “a është ajo zonja mace?”

Një kalimtar i tronditur pyeti: “A është Darcey? Çfarë ndodhi me fytyrën e saj?” Dikush tjetër komentoi: “Ajo duket sikur ka një reaksion alergjik. Unë e kam pyetur këtë shumë herë dhe e di përgjigjen, por do të pyes përsëri… si mund ta shohin veten dhe sinqerisht të mendojnë se duken mirë? Dokumentet e tyre janë joetike në këtë pikë.”

Darcey Silva

Dikush tha: “E kam vërtet të vështirë të besoj se kjo është me të vërtetë ajo, është inteligjenca artificiale ose dikush tjetër i krijuar për t'u dukur si një e shtrembëruar për vëmendje, të cilën ne vazhdimisht i japim… dikush po bën $$$”

I fejuari 90 ditor Alum i ka lënë fansat të tronditur pas zbulimit të rezultateve të operacioneve plastike të fundit.

Në të kaluarën, binjakët Silva – Darcey dhe Stacey Silva kanë shpërndarë disa video dhe foto në Instagram Stories, ku dukeshin pothuajse të panjohur – me disa përdorues të mediave sociale që e përshkruan pamjen e tyre të re si “qesharake”.

Darcey Silva

Në vitin 2022, Darcey ripostoi një imazh nga Dr. Kerim Ünal, një kirurg plastik turk, duke treguar atë dhe Stacey-n të veshur me fustane ngjyrë bezhë të ngushtë dhe të bardhë me shkëlqim, duke theksuar transformimet e tyre dramatike.

Darcey Silva

Dr. Kerim Ünal detajoi procedurat e gjera të kryera në I fejuari 90 ditor binjakë, Darcey dhe Stacey Silva, 49. Operacionet e tyre përfshinin zgjatjen e syve me operacionin e “syrit të dhelprës”, korrigjimin e operacioneve të mëparshme të hundës, heqjen e faqeve, heqjen e dhjamit bukal, liposuksionin 360 VASER dhe ngritjen e gjoksit. Ünal iu referua këtyre procedurave të kombinuara si “Kirurgjia e Barbie Touch Up” në një postim të veçantë.

Darcey Silva

Ünal nuk iu përgjigj menjëherë kërkesës së Page Six për komente të mëtejshme.

Darcey shprehu kënaqësinë e saj me rezultatet, duke ndarë në Instagram Story të mërkurën e kaluar se ajo dukej “e rrëmbyer” në një selfie që tregonte sytë dhe vetullat e tërhequra prapa.