Danny Booko i Luginës ka Disney dhe Nickelodeon Past

Klea

Danny Booko i Luginës ka Disney dhe Nickelodeon Past

Danny Booko sapo u ul në një koncert Lugina. Deri më tani, ky i ngjashëm me David Boreanaz po has shumë mirë. Megjithatë, kjo nuk është e vështirë për t'u bërë, sepse me aktorë si ai, është e lehtë të dukesh racional dhe i qetë. Jax Taylor nuk mund të…

Kur ai nuk është duke luajtur golf me burra të çrregullt, ose nuk i tërheq pantallonat në shtëpinë e fqinjit të tij të mpirë, Danny ka të ngjarë të falënderojë yjet e tij me fat për gruan e tij, Nia Booko. Ajo është një ish-fituese e Miss USA, e cila po mburret me 10 herë. Ky çift i mrekullueshëm punon shumë, duke u përpjekur të mbajë gjallë tre fëmijë, të gjithë nën moshën dy vjeç. Amy DeVore nuk mund të…

Përveç gjithë kësaj, Danny ka një karrierë tepër magjepsëse, duke punuar si aktor, model dhe talent zëdhënës. Deri më sot, emri i tij i është bashkangjitur disa projekteve serioze të mëdha, të cilat i pamë një paraqitje të shkurtër në premierë. Kjo më bëri menjëherë në Google për njeriun sepse ai thjesht dukej përtej i njohur, dhe pasi lexova IMDb-në e tij, gjithçka klikoi; ky djalë është një nga fytyrat pas rinisë sime. Nga Disney në Nickelodeon, këtu është një përmbledhje e shkurtër e koncerteve të kaluara dhe të tashme të Danny.

Kush luajti Daniel Booko në Hannah Montana?

Danny luajti në Hannah Montana të Disney-t në Sezonin 1, Episodin 21. Këtu, ai luajti një djalë të quajtur Stavros, në një episod të titulluar “My Boyfriend's Jackson and There's Gonna Be Trouble”. Dikush tjetër thjesht këndon “My Boyfriend's Back” nga The Angels? Jo, Amy, kthehu në shtëpinë tuaj të të moshuarve.

Në këtë episod, një paparac shkrepi një foto të dy personazheve kryesore, Hannah dhe Jackson, dhe kur imazhi u bë live, u duk sikur këta të dy ishin çift. Cue Jackson, duke përfituar nga “takimi” me një yll për përfitimet. Në rolin e tij, Deni, i njohur si Stavros, u shfaq aty-këtu, dhe atmosfera e tij ishte një djalë i keq shumë i famshëm. Historia e tij kryesore e pa atë duke i dhënë këshilla vëllait të Hanës, duke e ndihmuar atë të fitonte para si ndikues pasi motra e tij ishte një yll.

Shpresoj që Deni t'i kujtojë ato këshilla. Tani që ai ka një platformë masive si Bravo që e mbështet atë, ai gjithashtu mund të krijojë reklama për një pagesë të shpejtë në internet. Megjithatë, rezymeja e tij është mjaft e grumbulluar, kështu që ai ka të ngjarë të jetë i qëndrueshëm financiarisht. Jeni të sigurt, Kevin's Natural Foods, pasi Danny nuk do t'ju postojë siç bëri Jax, duke kërkuar një sponsorizim.

Në cilat shfaqje të tjera të Disney Channel dhe Nickelodeon ishte Danny?

Hannah Montana nuk është i vetmi serial i Disney ku Danny ka punuar. Në fakt, Danny ia huazoi zërin Alvinnn!!! dhe Chipmunks. Nuk mund ta marr një për ekipin dhe ta dëgjoj këtë për askënd. Ato klithmat me zë të lartë po grijnë, dhe mua më kanë mbetur zero nerva për momentin.

Për fat të mirë, përveç koncerteve të tij në Disney, Danny gjithashtu luajti i ftuar në disa seriale të Nickelodeon. I preferuari im personal ishte kur ai luante një praktikant super të gdhendur dhe të nxehtë, megjithëse memec, në iCarly. Vajzat e donin barkun dhe fytyrën e tij, ndërsa Freddie, një mashkull i njohur për trurin e tij, u injorua dhe u shty në sfond. Ai dha nota të shkëlqyera ankthi adoleshentësh, dhe Danny e gozhdoi rolin e tij.

Danny's gjithashtu shënoi pjesë të vogla në Disney's Diary of a Wimpy Kid, Deadpool, X-Men dhe Drake and Josh. Po kështu, zëri i tij mund të dëgjohet edhe në Epokën e Akullit të Disney-t.

Si mënjanë, pyes veten se çfarë mendon, apo edhe di, Danny për pretendimet e Sickelodeon që kanë qarkulluar. Hej Andy Cohen, a mund ta pyesësh Denin për këtë në ribashkim?

Danny tani punon si një artist zëdhënës

Premiera e Luginës ishte e çrregullt, në mënyrën më të mirë të mundshme. Sinqerisht, besoj vërtet se Danny dhe Jason Caperna do të jenë të vetmit yje të pëlqyeshëm meshkuj në fund. E shihni, në premierë, Jax u tall ashpër për dëshirat e Kristen Doute për të pasur një fëmijë, gjë që është e gabuar, pasi ai është miku i saj prej kohësh, dhe gjithashtu, nuk është punë e tij. Po kështu, Jesse Lally lëshoi ​​dridhje po aq të tmerrshme si Jax, të cilat, uf.

Verdikti im për Luke Broderick është ende i pavendosur, për rekord.

Sidoqoftë, premiera na ofroi një pjesë të vogël argëtuese të Danny. Në një skenë në studio, Danny e ktheu zërin e tij në një zombie dhe vokali i tij ishte i qartë. Ai bërtiti dhe fërshëlleu dhe duart e tij u kthyen në kthetra. Na transportoi të gjithëve në The Walking Dead, gjë që është një gjë e mirë sepse ishte seriali që e kishte punësuar atë.

Ndërsa ne tashmë e dimë se Danny ia ka huazuar zërin Disney dhe Nickelodeon, përveç ekskluzivitetit të The Walking Dead, sipas rezymesë së tij, ai ka shumë role të tjera për të cilat ai gjithashtu mund të mburret. Ai duhet. Jax do.

Këto pjesë të zërit përfshijnë Aquaman and the Lost Kingdom, Obliterated, Ghosted, Shazam! Fury of the Gods, dhe fjalë për fjalë shumë më tepër. Duket sikur Danny po lëviz më shumë drejt roleve të zërit këto ditë. Unë mund ta kuptoj këtë, pasi ai ka të ngjarë të mos flejë shumë, me pjelljet e tij të foshnjave në shtëpi. Prandaj, rolet që nuk kërkojnë një fytyrë të pushuar mirë janë jetike.

Hiqe këmishën dhe vazhdo të ecësh përpara Danny, ne po përpiqemi për ty.