Danni Baird e Southern Charm shtatzënë: Lajmet u njoftuan përmes Instagramit

Klea

Danni Baird e Southern Charm shtatzënë: Lajmet u njoftuan përmes Instagramit

Lajm i mirë, të gjithë! Nuk kemi dëgjuar nga Sharmi jugor shap Danni Baird në një minutë, dhe ka një arsye shumë të mirë. Ashtu si ish-bashkëylli i Chelsea Meissner, duket se pas largimit nga spektakli, jeta ndryshoi për të dy.

Danni ishte i mrekullueshëm në Southern Charm. Një mik shumë besnik dhe jashtëzakonisht pa problem. Ajo ishte një ish e dashura e yllit Shep Rose dhe në sezonin 6 ajo kishte një kujtesë fatkeqe të asaj marrëdhënieje, me mirësjellje të një Madison LeCroy të çuditshëm.

Fansat nuk e panë shumë Danni pas sezonit 7, sepse ajo vazhdoi me gjëra më të mëdha dhe më të mira. Fillimisht erdhi dashuria e re Nicholas Volz dhe tani vjen bebi.

Nugget e vogël e Danit po vjen e nxehtë…

Ndërsa ajo mund të mos jetë më në televizion, Danni vazhdon të jetë prezent në mediat sociale. Ajo u tha ndjekësve një lajm shumë të madh kur i uroi partnerit Nicholas për ditëlindjen në Instagram.

Ajo ndau një galeri fotosh dhe i shkroi mbishkrimin: “Duke i uruar ditëlindjet më të lumtura këtij babi të pashëm @Nicholas.volz. Nuk mund ta imagjinoj ta ndaj këtë udhëtim të pabesueshëm me dikë tjetër përveç teje. Unë të dua dhe kam një dyshim se 39-ta mund të jetë viti yt më i mirë deri më tani.”

Pas një përzgjedhjeje fotografish që nxjerrin në pah burrin e saj jo të vështirë për t’u parë, e fundit tregoi se gunga e bebes së Danit është padyshim që po përplaset. Ajo gjithashtu mbajti një fotografi të ultrazërit të saj. Danni është disi dinak sepse kjo është hera e parë që ajo e ka të vështirë të prezantojë Nicholas për publikun dhe padyshim që po e bën atë të kujtohet.

Që kur u largua nga Southern Charm, ajo ka qëndruar në radar, ashtu si Chelsea. Danni ishte fejuar më parë me Todd Baldtree në vitin 2017, por e nisi atë dhe e anuloi martesën e saj dy javë para ditës së madhe. Tani duket se ajo është e lumtur, e shëndoshë dhe gati për epokën e nënës së saj. Urime Danni dhe Nicholas!

Shikoni episodet krejtësisht të reja të Southern Charm të Enjtet në 9/8c në Bravo.