Danielle Olivera zbulon marrëdhënien aktuale me Carl Radke

Klea

Danielle Olivera zbulon marrëdhënien aktuale me Carl Radke

Tifozët e Shtëpisë së Verës u tronditën kur Karl Radke ndërpreu fejesën me Lindsay Hubbard vetëm tre muaj para dasmës. Kështu ishte edhe nusja e ardhshme.

Danielle OliveraLindsay dhe Carl ishin miq të ngushtë. Kur Carl shtroi pyetjen, ajo ishte e shqetësuar se marrëdhënia po përparonte shumë shpejt. Lindsay dhe Danielle patën një grindje dhe dukej sikur “tre miqtë” nuk ishin një anëtar.

Gjatë BravoCon 2023, Lindsay, Danielle dhe Carl ishin të gjithë pjesë e panelit “Charming House Rules”. E cila dukej e sikletshme, ashtu siç i pëlqen Andy Cohen.

Danielle ka mbaruar me Karlin

Danielle ishte e ftuar në Watch What Happens Live dhe derdhi më shumë çaj për gjendjen e miqësisë së saj me Carl. Paralajmërim spoiler: Nuk ishte pozitiv. “Ku qëndroni me Karlin sot?” Pyeti Andi.

“Nuk jam në marrëdhënie të mira [with him], – u përgjigj Daniela. Por kur Andy e pyeti nëse e pa Carl-in vetëm në BravoCon, Danielle konfirmoi se e pa. “Unë e bëra, si ‘Watch What Happens Live’ si zona e vogël e shpinës,” shpjegoi ajo. “Ishte jashtëzakonisht e pakëndshme.”

Kur Carl braktisi nusen e tij që do të bëhej së shpejti, Lindsay nuk ishte ylli i vetëm i Summer House që u habit. Danielle ishte “100 për qind” e tronditur nga ndarja e çiftit.

Në tetor, Danielle e bëri të qartë se për kë po udhëtonte. “Njerëzit thonë: ‘A flet me Karlin?’ Unë jam si, “Jo, absolutisht jo”, tha Danielle. “Ka një vijë në rërë. Unë jam në ekipin Lindsay.”

Danielle zbuloi se ajo dhe Lindsay krijuan një miqësi të re. Danielle tha: “Mendoj se kemi vendosur shumë kufij të mirë në fillim të verës, të cilat do t’i shihni të zhvillohen. Ne kemi krijuar një miqësi të re dhe kjo është një miqësi vërtet, shumë e mirë,” shtoi ajo.

Më vjen mirë që Danielle ishte aty për Lindsay dhe që miqësia e tyre është kthyer në rrugën e duhur.

Mund ta kapni Danielle në Winter House në Bravo, të martën në mbrëmje në orën 9/8c.