Danielle Olivera pa 'Both Sides' të Carl dhe Lindsay Split

Klea

Danielle Olivera pa 'Both Sides' të Carl dhe Lindsay Split

Tifozët e Shtëpisë Verore janë ende të tronditur nga skena e shumëpritur e ndarjes mes tyre Karl Radke dhe Lindsay Hubbard. Dhe tani është koha për të parë ribashkimin, ku çifti i dikurshëm i fejuar do të jetë ballë për ballë për herë të parë që nga ndarja e tyre.

Lindsay me siguri do të thotë fjalën e saj. Dhe Kyle Cooke do të dalë në mbrojtje të mikut të tij. Por çfarë mund të presin fansat nga pjesa tjetër e kastit përsa i përket reagimeve ndaj fejesës fatkeqe?

Danielle “ishte në rregull” me Carl në ribashkim

“Ishte mirë të dëgjoja anën e tij,” Daniele Olivera tregoi ekskluzivisht për Us Weekly për përvojën e saj në ribashkim. “Mendoj se pasi u rrëzua e gjithë kjo, me të vërtetë doja të flisja me të për të.”

Themeluesi i aplikacionit Donne pranoi se koha i qetësoi emocionet e saj për këtë çështje. Danielle është shoqe e mirë me Carl dhe Lindsay dhe fansat prisnin që ajo të dilte në mbrojtje të ish-publicistit.

“Doja t'i bërtisja atij për këtë me të vërtetë në kohë reale,” shpjegoi ajo. “Por tani ka kaluar shumë kohë dhe [at] ribashkimi, isha në rregull.”

Ndërsa kasti e lehtësoi dramën në ribashkimin e Sezonit 8, Carl shpjegoi pse e tërhoqi prizën në lidhjen e tij me Lindsay. Dhe Danielle pranoi se ajo “mund të shihte të dyja anët”.

Fillimisht, ylli i realitetit ndërpreu lidhjet me Carl, për t'u solidarizuar me mikun e saj. Në të njëjtën mënyrë si Charlotte bëri z.

Danielle i dha shenjë filmit të dashur kur shpjegoi se si janë shkrirë gjërat mes saj dhe Karlit.

“Ai jeton në Brooklyn. E hasa këtu jashtë, jetoj edhe në Brooklyn dhe nuk ndihem shumë si Charlotte,” tha ajo. “Unë nuk e mallkoj aq shumë ditën që lindi.”

Është diçka që “ndodh me kalimin e kohës, dhe kjo ndodh duke parë të dyja palët. Do të doja të mund të thoja se e urreja. Unë jo, “tha Danielle.

Danielle mendon se “duhet më shumë kohë” që Lindsay dhe Carl të jenë në gjendje të filmojnë së bashku

Kamerat do të fillojnë përsëri së shpejti për të filmuar sezonin 9 të Summer House. Danielle nuk e sheh sesi ish-çifti do të jetë në gjendje të filmojë së bashku në këtë pikë.

“Në këtë botë ku ne duhet të filmojmë së bashku ose çfarëdo tjetër, por kjo është një kafshë më e madhe,” tha Danielle. “Ata ishin të fejuar dhe tani nuk janë. Kështu që ndoshta duhet edhe më shumë kohë që kjo të ndodhë.”

Më shumë se një grindje kanë ndodhur brenda kastit dhe ylli i Winter House pranoi se ajo “nuk e dinte që unë mund të ndaja një shtëpi përsëri me Lindsay pas asaj që ndodhi. [between us in Season 7]. Është çmenduri sesi koha e shëron me të vërtetë.”

Shiko Summer House të enjten në orën 9/8c në Bravo.