Danielle Olivera nuk flet me Carl Radke pas ndarjes së Lindsay Hubbard

Klea

Danielle Olivera nuk flet me Carl Radke pas ndarjes së Lindsay Hubbard

Bravolebritetet kanë kaluar një 2023 të ashpër kur bëhet fjalë për çiftet. Yjet e Shtëpisë Verore Karl Radke dhe Lindsay Hubbard ishin viktima të çfarëdo mallkimi që u vendos atyre në marrëdhënie të supozuara të lumtura.

Bashkëylli i Lindsay dhe Carl Danielle Olivera kishin qenë miq me dyshen para dhe gjatë kohës së tyre së bashku. Danielle gjithashtu kishte një histori të shkurtër të takimit me Carl. Kur Danielle dhe ish-burri i saj u ndanë, ajo dhe Lindsay u larguan. Lindsay mbeti e pashqetësuar pavarësisht se shoqja e saj “më e mirë” po kalonte diçka traumatike. Tani e shohim këpucën në këmbën tjetër dhe reagimi i Danielle është shumë më ndryshe nga ai i Lindsay.

Danielle është në epokën e saj të trajtimit të heshtur

Sipas Us Weekly, Danielle u tërhoq si udhëtim-or-vdes Lindsay pothuajse në momentin që Carl e hodhi atë. Ajo ka zgjedhur kodrën në të cilën do të vdesë dhe ajo kodër quhet Lindsay.

“Njerëzit thonë: ‘A flet me Karlin?’ Unë jam si, ‘Jo, absolutisht jo’”, zbuloi Danielle. Nuk e di nëse ky është akt i një marrëdhënieje sikofantike apo një miqësie të vërtetë, por Daniela nuk po ngatërrohet.

Ajo shtoi, “Ka një vijë në rërë. Unë jam në ekipin Lindsay.” Danielle gjithashtu vuri në dukje se ajo nuk ka folur me Carl që nga fundi i gushtit, kur ai u nda me Lindsay ndërsa Summer House filmonte momentin.

“Nuk kam ndërmend të vërtetë. BravoCon duhet të jetë interesant,” vazhdoi ajo. Po, BravoCon mund të jetë i çuditshëm nëse Summer House ka një panel, por ata gjithashtu kanë një punë për të bërë.

A ishte shkrimi në mur?

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Ndërsa Carl anuloi dasmën e tij në nëntor me Lindsay dukej se i befasoi disa njerëz, shumë shikues e panë atë që po vinte. Carl po jeton një mënyrë jetese të matur për shkak të problemeve të tij të abuzimit me substancat dhe Lindsay padyshim që shijon një pije për të rritur. Ajo është e njohur gjithashtu se ka një qëndrim mjaft të egër dhe shpesh është përplasur me partnerët e saj gjatë viteve. Pra, ndërsa Danielle është duke thithur Lindsay, gjëja e rritur që duhet të bëni mund të jetë të dëgjoni POV-në e mikut të saj të vjetër Carl.

Danielle mund të ketë qenë ose jo një nga ata njerëz që nuk mund të parashikonte që Carl dhe Lindsay të arrinin në altar, por ajo nuk është e lumtur që kishte të drejtë. Me sa duket. “Dhe nuk është një justifikim. Nuk është një ‘kisha të drejtë’ [situation]. Jo, kjo nuk është ajo që doja fare. Ishte më shumë [me confirming that] duhet të bësh biseda të caktuara dhe duhet të futesh më thellë kur do të angazhohesh me dikë të tillë,” tha ajo.

“Është e padurueshme mbreti”, tha Danielle, por ajo tha se Lindsay tani “po shkon mirë” dhe po kalon në ndarjen. “Nuk do të them se ajo po ecën mirë. Jo, ajo po shkon mirë. Dua të them, ndarjet nuk janë aspak të mira. Pra, unë mendoj se ajo po e kalon atë.”

Kur Danielle nuk po kujdesej për çdo nevojë të Lindsay, ajo filmoi sezonin 3 të Winter House. Premiera do të jetë e martën, më 24 tetor në orën 21:00/ET në Bravo.