Danielle Olivera në Parashikimet e Kastit të Sezonit 9 të Shtëpisë Verore

Klea

Danielle Olivera në Parashikimet e Kastit të Sezonit 9 të Shtëpisë Verore

Sa e lezetshme kjo Shtëpi verore Sezoni 8 sapo transmetoi segmentin e tij të fundit dhe Bravo është gati të fillojë xhirimet e Sezonit 9; por kush do të jetë në kast? Në fund të fundit, është mesi i qershorit dhe ajo kohë e vitit kur kasti kalon fundjavat duke festuar në shtëpinë e tyre të përbashkët në The Hamptons.

Ribashkimi ishte i nxehtë, me ish-çiftin e fejuar Carl Radke dhe Lindsay Hubbard që kishin fjalën e tyre të fundit për njëri-tjetrin. Kyle Cooke shprehu disa herë mendimin e tij për ish gurunë e PR, gjë që i përshkallëzoi gjithashtu çështjet.

Rrjeti konfirmoi se do të kishte një sezon të nëntë, por jo ende se cilët anëtarë të kastit po kthehen. Pra, është një lojë pritjeje dhe koha për të spekuluar mbi këtë çështje.

Danielle thotë se kasti i sezonit 9 të Summer House duhet të “ekzistojë në të njëjtën dhomë së bashku”

Danielle Olivera dha një intervistë pas ribashkimit për të diskutuar vizionin e saj për sezonin 9 të Shtëpisë Verore.

“E dini çfarë, në fillim të verës, si kur filluam transmetimin për herë të parë, unë thashë: “Kemi kaluar një verë të mrekullueshme. Unë jam mirë me të gjithë!' Dhe u habita që nuk shkoja mirë me të gjithë”, shpjegoi për Life & Style themeluesi dhe CEO i aplikacionit Donne.

“Kështu që unë e di që nuk e di kurrë dhe parashikimet e mia nuk janë kurrë të sakta. Ajo që unë do të them, megjithatë, është se unë mendoj se ekipi ynë i produksionit, ose të gjithë, ata përpiqen të kenë të drejtë me mënyrën se si shikuesi do t'i shihte gjërat në premisat e shfaqjes.”

Danielle mendon se grupi kryesor i miqve do të ftohet, pasi kjo është e gjithë premisa e shfaqjes.

“Kthehet te miqësia. A duan këta njerëz të jenë miq me njëri-tjetrin? A mund të ekzistojnë së bashku në të njëjtën dhomë? Sepse nëse nuk mundemi, atëherë nuk jemi – nuk është shfaqja si dikur. A ka kuptim kjo? Shpresoj që të ndodhë”, tha ajo.

Sa i përket çështjes së Lindsay dhe Carl, veteranja Bravolebrity nuk do të dëshironte të xhironte me ish-in e saj, por e sheh si një mundësi për miqtë e saj.

“Nuk e di se do të doja të isha në të njëjtën dhomë me ish-të fejuarin tim, thjesht lëre me kaq”, tha Danielle. “Unë madje mund të dëgjoja… kam mbaruar [my ex] Robert [Sieber]por nëse përmendet edhe emri, unë jam si “Dhe unë jam jashtë”.

Summer House është në dispozicion për t'u transmetuar në Peacock.