Danielle Olivera

Klea

Danielle Olivera ndan hapat e saj të ardhshëm pasi u largua nga “Shtëpia Verore”

Danielle Olivera ndan hapat e saj të ardhshëm pasi u largua nga “Shtëpia Verore”

Danielle Olivera po fillon një udhëtim të ri pas vendimit të saj për t’u larguar si një anëtare e kastit me kohë të plotë Shtëpi verore.

Danielle Olivera

Sipërmarrësi me bazë në Bruklin i dha lamtumirën më 25 qershor pas shtatë sezonesh në shfaqje, duke parë përpara për atë që qëndron përtej. Si bashkëthemelues dhe CEO i Donne aplikacioni i modës, Danielle ndau mendimet e saj për jetën post-reality TV.

Duke reflektuar mbi njoftimin e saj nëpërmjet Historitë e 26 qershorit, Danielle ndau, “Kam kaluar gjithë ditën dje duke qëndruar jashtë internetit lol kjo do të jetë e fundit.”

Danielle Olivera

Ajo shprehu planet e saj për t’u përqendruar më shumë në lidhjen me audiencën e saj, duke thënë, “Kam në plan të kaloj më shumë kohë duke u lidhur me të gjithë ju këtu dhe në vazhdim (Donne). Shumë punë për të bërë dhe shumë më tepër për të ardhur. Ndjeheni… i lumtur.”

Mirënjohëse për mbështetjen e fansave të saj, Danielle mori një moment për t’i falënderuar ata për “mesazhet e tyre të bukura” gjatë këtij tranzicioni.

Danielle Olivera

Danielle Gjithashtu u dha ndjekësve të saj një paraqitje të shkurtër të stilit të saj personal, duke shfaqur një veshje të bardhë dhe një kapelë kauboji të stolisur me një emblemë dash që ajo kishte planifikuar të vishte në një udhëtim në Montauk.

Në deklaratën e saj të largimit nga Shtëpi verore, ajo tregoi sinqerisht në lidhje me procesin e saj të vendimmarrjes, duke thënë: “Nuk më dukej sikur mund ta hidhja veten plotësisht në xhirime.”

Danielle Olivera

“Doja të ndaja se mora vendimin e rëndë për të mos u rikthyer si pjesëtar i kastit me kohë të plotë në sezonin e ardhshëm të Summer House.” Danielle ka shkruar. “Natyrisht që ky vendim nuk erdhi pa një sasi të madhe mendimi. Në fund të fundit, më duhet vetëm t’i besoj shpirtit tim. Nëse nuk mund të vendos 100% nga vetja në xhirime, sinqerisht dhe autentikisht, nuk ndihem mirë ta bëj atë me kohë të plotë. Rrjeti, produksioni, kasti im dhe veçanërisht të gjithë ju e meritoni këtë.”

Ajo vazhdoi, “Tani për tani më duhet të mbroj dhe t’i jap përparësi gjërave që kanë më shumë rëndësi për mua – kompaninë time, njerëzit e mi dhe sigurisht veten time.”

Daniele Olivera

Danielle shprehu mirënjohje për NBCUniversal, Bravo, dhe Vërtet origjinale për të kuptuar dhe mbështetur vendimin e saj.

Ajo kujtoi gjithashtu një sezon të mëparshëm ku bëri një hap prapa dhe e gjeti atë të dobishme, duke shtuar, “Sido që të jem i përfshirë këtë verë, mund të vini bast se do të rrënjos për një tjetër sezon të jashtëzakonshëm nga ime. Shtëpi verore fam.”

Danielle Olivera

Mesazhet e dashurisë dhe mbështetjes u derdhën nga kolegët e saj Lindsay Hubbard, West Wilson, Gabby Prescod, Kyle Cooke, dhe Jesse Solomon.

Lindsay Hubbard ka shkruar: “Të duam Dani Vajze! 🫶🏼💕” BravoTV Faqja zyrtare e zemrave të lëna, Kyle Cooke tha: “Të dua D! E di që kjo nuk është lamtumirë, por është ende e trishtueshme që është zyrtare. Më mirë shihemi së shpejti! xoxo,” West Wilson zemrat e majta, dhe Jesse Solomon shtoi, “Dallqim që goditi fjalimin.”

Danielle Olivera

Përveç fokusimit në përpjekjet e saj profesionale, Danielle është shprehur e sinqertë edhe për jetën e saj personale.

Gjatë një episodi të Shtëpia Verore Pas Shfaqje, ajo ndau ndjenjat e saj rreth takimit pas ndarjes, duke shpjeguar, “Unë nuk dua një shpërqendrim tani, por (po) përpiqem të shkoj në hapësirën ku jam gati të takohem përsëri.”

Si Danielle duke ecur përpara në këtë kapitull të ri të jetës së saj, fansat e saj presin me padurim hapat e saj të ardhshëm, si në aspektin profesional ashtu edhe në atë personal.