Danielle Olivera largohet nga 'Shtëpia Verore' pas 7 sezonesh!

Klea

Danielle Olivera largohet nga ‘Shtëpia Verore’ pas 7 sezonesh!

Danielle Olivera largohet nga ‘Shtëpia Verore’ pas 7 sezonesh!

Danielle Olivera po i jep lamtumirën Shtëpi verore pas shtatë vitesh, duke njoftuar largimin e saj përpara sezonit 9 me reflektime dhe mirënjohje të përzemërta.

Danielle Olivera

Në një deklaratë të shpërndarë në E martë, Danielle35-vjeçarja shprehu vendimin e saj për t’u larguar nga seriali i realitetit Bravo, duke theksuar peshën e zgjedhjes së saj pas shumë diskutimesh.

“Doja të ndaja se kam marrë vendimin e rëndë për të mos u kthyer si pjesëtar i kastit me kohë të plotë në sezonin e ardhshëm të Shtëpi verore,” Olivera përcjellë.

Danielle Olivera

Ajo theksoi rëndësinë e besimit në instinktet e saj, duke thënë: “Nëse nuk mund të vendos 100% nga vetja në xhirime, sinqerisht dhe autentikisht, nuk është e drejtë ta bëj atë me kohë të plotë.”

Duke pranuar përkushtimin e saj ndaj autenticitetit dhe integritetit në punën e saj, Danielle nënvizoi nevojën e saj për t’i dhënë përparësi kompanisë së saj, Donne aplikacioni i modës dhe mirëqenia personale. Ajo shprehu mirënjohjen ndaj NBCUniversal, Bravodhe Vërtet Origjinale për mirëkuptimin dhe mbështetjen e tyre për vendimin e saj.

Danielle Olivera

Danielle së pari u bashkua Shtëpi verore si anëtare e kastit me kohë të plotë në Sezonin 2, i cili debutoi në janar 2018. Gjatë gjithë mandatit të saj, ajo gjithashtu bëri një hap prapa gjatë sezonit 4, duke zgjedhur një rol me kohë të pjesshme, një vendim që ajo vuri në dukje se ndikoi pozitivisht në përvojën e saj.

Duke reflektuar mbi udhëtimin e saj, i cili përfshinte paraqitjet në Shtëpia e dimrit, Olivera la të kuptohet për përfshirjet e mundshme në të ardhmen me shfaqjen, duke i siguruar fansat, “Sido që të jem i përfshirë këtë verë, mund të vini bast se do të rrënjos për një tjetër sezon të jashtëzakonshëm nga Shtëpi verore fam.”

Danielle Olivera

Njoftimi vjen pas një sezoni kryesor të 8-të për Danielleku ajo u përball me sfidat personale dhe profesionale, duke përfshirë pajtimin me shoqen e saj më të mirë Lindsay Hubbard pas një rënie të konsiderueshme gjatë sezonit 7. Lidhja e tyre e rinovuar përkoi me e Lindsay fejesa për të Carl Radke, me kë Olivera kishte një lidhje të kaluar.

Në një intervistë të mëparshme me Faqja e gjashtë në mars, Olivera diskutoi sinqerisht kompleksitetin e dinamikës së tyre, duke zbuluar dyshime për ndarjen e një shtëpie fundjave me të Karl për xhirime.

Danielle Olivera

“Mund të na duhet pak kohë. Po, na duhet shumë kohë,” tha ajo, duke reflektuar mbi marrëdhëniet e tyre në zhvillim dhe paparashikueshmërinë e dinamikës së televizionit të realitetit.

Fansat u shprehën të kënaqur me largimin e saj, me disa që e përshkruan atë si “më zgjedh mua” dhe deklaruan se ajo duhej të largohej për ca kohë.

Si Danielle Olivera i thotë lamtumirë Shtëpi veroretrashëgimia e saj në shfaqje dhe kontributet në kastën e ansamblit të saj do të mbahet mend nga fansat që e kanë ndjekur rrugëtimin e saj ndër vite.