Danielle Olivera dhe Joe Bradley konfirmojnë romancën

Klea

Danielle Olivera dhe Joe Bradley konfirmojnë romancën

Ka një çift të ri në bllok – dhe këtë herë, ai përfshin një anëtar të kastit të Southern Hospitality Joe Bradley. Oh, dhe ylli i Shtëpisë Verore Daniele Oliveragjithashtu!

Fansat e Bravo i kanë parë dy yjet e realitetit që nga ndërveprimi i tyre flirtues në BravoCon në fillim të këtij muaji. “Ishte një lidhje e menjëhershme,” tha Joe për PEOPLE në një intervistë të fundit. “Para se të flisnim, ne po bënim kontakt me sy nga e gjithë dhoma dhe mund të dalloje se kishte një tension atje. Ne ishim të tërhequr pas njëri-tjetrit.”

Punonjësi i Republic Garden & Lounge nuk ka qenë i turpshëm për dëshirën e tij për të gjetur një partner romantik, kështu që nuk është për t’u habitur që ai goditi një yll si Danielle.

“Atë ditë, më pyetën në një panel me disa nga djemtë e Winter House nëse i kisha sytë te ndonjë bravolebritet tjetër, dhe unë thjesht thashë Danielle, edhe pse nuk kisha folur ende me të. Unë thoja: ‘Ajo vajzë Danielle është vërtet e bukur’. Dhe ajo as nuk e dinte që unë e thashë këtë, por natën tjetër, ne filluam të dilnim, dhe unë e ktheva në suitën time … Dhe po, “tha ai duke buzëqeshur. “Kemi kaluar shumë mirë.”

Cili është statusi i marrëdhënies së Joe Bradley dhe Danielle Olivera sot?

Nëse kishte ndonjë konfuzion rreth asaj se ku qëndronin të dy yjet e realitetit pas BravoCon në Las Vegas, gjithçka u sqarua kur Joe u ul në audiencë për të mbështetur Danielle gjatë regjistrimit të saj të 14 nëntorit Watch What Happens Live.

“Ajo më ftoi në Nju Jork dhe mendova se ajo thjesht po e thoshte këtë në këtë moment. Si, ‘Oh po, duhet të vish’. Por dy ditë më vonë, ajo tha: ‘Hej, a e ke rezervuar akoma fluturimin?’ Dhe unë isha si, ‘Oh wow, ajo ishte serioze!’ ”, kujton ai. “Dhe pastaj gjëja tjetër që di, isha [wearing a microphone] dhe ulur në audiencë në WWHL.”

Joe, i cili do të shfaqet në sezonin e dytë të “Southern Hospitality” në premierën e 7 dhjetorit, tha se mendonte se Danielle “do të donte të më mbante disi të ulët” për shkak të asaj se sa e re është marrëdhënia e tyre. Por ashtu siç tha ai, “Nuk ka kthim prapa tani.”

Për fat të mirë për Danielle, vënia e situatës së tyre në qendër të vëmendjes nuk e shqetëson shumë atë. “Kjo është në rregull sepse lëviz shpejt sapo e di që më pëlqen dikush.”

Dyshja kaluan kohën e tyre në NYC “duke ecur nëpër rrugët e Brooklyn”. Joe shtoi se udhëtimi “u duk sikur ishim në një film”.

Duket sikur dashuria është në ajër. Ne do t’i mbajmë sytë jashtë për më shumë çaj për çiftin më të ri të Bravo. Tani për tani, mund ta shikoni Danielle në Winter House të martën në orën 20:00. Ndërkohë, mund të transmetoni Sezonin 1 të Southern Hospitality në Peacock.