Danielle Cabral premton sezonin 'absolutisht të egër' të RHONJ

Klea

Danielle Cabral premton sezonin ‘absolutisht të egër’ të RHONJ

Kohët e fundit kanë nisur të qarkullojnë thashethemet për këtë Amvise të vërteta të Nju Xhersit producentët kanë vështirësi të gjejnë dramë në shfaqje. Kjo për shkak të heshtjes radiofonike të Melissa Gorga dhe Teresa Giudice. Megjithatë, Danielle Cabral do të bënte që fansat të besonin ndryshe.

Vetëm rreth një javë më parë Danielle dhe Jennifer Aydin u pezulluan nga xhirimet e RHONJ. Një konfrontim i supozuar i përgjakshëm kapi fansat e shfaqjes në internet.

Vetëm pak ditë pas hetimit, Danielle dhe Jennifer mundën t’i riktheheshin xhirimeve. Me gjithë këtë që po ndodh, nuk është çudi që Danielle po ngacmon sezonin 14 si një nga fansat më të egër që ka parë ndonjëherë.

Danielle thotë se sezoni 14 do të jetë “freskues për fansat”

Ylli i RHONJ foli me The Messenger, duke ngacmuar se sa i çmendur do të jetë sezoni 14. “Ne jemi në mes të rrugës dhe kam thënë se mund të fillojmë sot dhe ky sezon mund të jetë absolutisht i egër vetëm për atë që kemi bërë deri më tani. Mendoj se do të jetë freskuese për fansat e shfaqjes. Është një udhëtim i egër me slitë dhe unë jam vetëm në gjysmë të rrugës.”

Danielle tha gjithashtu se ndihet më rehat këtë sezon tani që ka “një vend në grup”. Ajo shpjegoi: “Unë kam histori me vajzat dhe ka kuptim të kem mendime për gjërat. Vitin e kaluar, isha si një dre në fenerët duke u përpjekur të kuptoj problemet e tyre të së kaluarës. Dhe këtë vit, unë lundroj shumë mirë në gjithçka.”

Ajo gjithashtu ngacmoi se sa shumë po ndodh në këtë sezon të ardhshëm. Ajo shpesh ndihej sikur ishte jashtë ciklit. “Këtë vit, ka kaq shumë gjëra që po ndodhin sa që më duhet të arrij dhe në fakt më pëlqen të bashkohem me vajzat duke kuptuar: “OK, mirë, më plotëso. Çfarë ndodhi?” Sepse ka shumë gjëra që po ndodhin. Është vërtet e çmendur.”

Sezoni 14 i Real Housewives of New Jersey pritet të transmetohet në Bravo në fillim të vitit 2024.