Danielle Cabral ngacmon veprimet 'të dyshimta' të RHONJ Cast në sezonin 14

Klea

Danielle Cabral ngacmon veprimet ‘të dyshimta’ të RHONJ Cast në sezonin 14

Danielle Cabral po vjen në nxehtë për Amvise të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 dhe mos e inatosni, përndryshe ajo do t’ju fshijë fytyrën me një enë për pije. Gjoja. Pas një konfrontimi me Jennifer Aydin, ajo dhe Danielle u vunë në pushim, por sipas Danit, i gjithë kasti është “i dyshimtë”.

Ne tashmë e dimë se është Team Giudice kundër Team Gorga dhe anëtari i ri i kastit Silent Treatment do të shfaqet shumë këtë sezon. Por Jennifer nuk është e vetmja që e bën Danielle të shtrëngojë perlat e saj – janë të gjitha.

Misioni i një gruaje për të mbetur në shfaqje

Jackie Goldschneider u degradua në “mik” të shfaqjes nga statusi i saj me kohë të plotë. Pavarësisht nga një marrëdhënie e mëparshme e tensionuar me Teresa Giudice, Jackie në thelb e ka braktisur miqësinë e saj me Melissa Gorga për t’u marrë me Terezën. Ishte një lëvizje strategjike që duket se ka funksionuar për të deri më tani.

Dani është nën përshtypjen se Jackie filloi të viçit me Margaret Josephs për t’i dhënë vetes pak kohë për kamera. Ajo shpjegoi në një episod të podcast-it të Page Six, Virtual Reali-Tea.

“Kam parë njerëzit të bëjnë gjërat më të turpshme, të sillen në mënyrën më të turpshme, të jenë më të këqijtë, të bëjnë veprimet më budallaqe që janë aq të diskutueshme saqë jam si: “Çfarë qëndron në zemrën dhe në shpirtin tënd? ‘ Unë thjesht nuk e kuptoj atë, “filloi Danielle. Zonjë, ju u grindët me një grua tjetër… Gjithashtu, a e ka parë ndonjëherë këtë shfaqje më parë? “Jam shumë e emocionuar që të gjitha këto histori të zbulohen këtë vit, me të vërtetë,” shtoi ajo.

Fesler hyn në bisedë

Jennifer Fessler e cila ishte me Danielle dhe tani ka një podcast me Jackie, i doli në mbrojtje. “Unë nuk mendoj se vjen nga një [place of] kam etje, nuk kam. Mendoj se ata kanë pasur probleme dhe kanë pasur probleme para fillimit të xhirimeve.”

Nuk ka ende asnjë fjalë se çfarë i bëri Marge Jackie-t, por sugjerimet u hodhën në BravoCon. “Mendoj se miqësisë i erdhi fundi,” tha Jackie – dhe asaj nuk i mungon aspak Margaret. Gjoja. “Dhe unë mendoj se të gjithë do ta shohin atë dhe ata do të kuptojnë pse nuk jam i trishtuar.”

Duket sikur Marge mund ose nuk mund ta ketë tradhtuar Jackie-n në një farë mënyre. “Kishte një besim që u thye, dhe unë nuk e di se ai riparohet kaq lehtë,” tha Jackie.

Pra, mendoj se RHONJ është pothuajse i njëjtë, përveçse Melissa është një aleate.

Luftimet dhe drama do të rifillojnë kur Real Housewives of New Jersey të kthehet për sezonin 14 në 2024 në Bravo.