Danielle Cabral i përgjigjet mendimeve të Casting të Caroline Manzo

Klea

Danielle Cabral i përgjigjet mendimeve të Casting të Caroline Manzo

Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll Danielle Cabral erdhi në sezonin e saj të dytë, gati për të luajtur. Ajo u përfshi në një përleshje fizike me kolegen e saj Jennifer Aydin. Të dyja zonjat u pezulluan nga xhirimet ndërkohë që ngjarja po hetohej. Tani Danielle dhe Jennifer janë kthyer në xhirimet e sezonit 14.

Danielle është Caroline Manzo’s mbesa. Ose, siç e tha në mënyrë kaq simpatike Caroline, “një marrëdhënie gjysmë gomari”. Caroline i tha Jeff Lewis në shfaqjen e tij SiriusXM, “Unë jam një nga arsyet që Danielle është në atë shfaqje. Andi [Cohen] patën një bisedë me mua për të kur ata po e konsideronin, dhe ajo është vajza e vëllait tim. Mbesa ime”, shpjegoi ajo.

Danielle nuk i ka borxh Caroline një falenderim

Danielle kundërshtoi komentet e Caroline. “E di [the truth]dhe nuk është domosdoshmërisht Housewives, është çdo gjë në jetën time,” tha Danielle për The US Sun.

“E di sasinë e madhe të punës që kam bërë, vështirësitë dhe dhimbjen e zemrës. Dhe burri im [Nate Cabral] e di se sa herë do të qaja dhe kjo nuk ka të bëjë me amvisat, por me suksesin”, tha ajo. “Kështu që për këdo që më njeh … unë me të vërtetë e kam vënë punën dhe që dikush ta heqë atë nga unë, [it’s] disi i ndyrë.” Nëse Caroline shpreh një fjalë të mirë me Andin, a nuk është kjo një falënderim? Apo të paktën disa biskota?

Danielle vazhdoi, “Por unë vetëm e di. Është në rregull për mua në zemrën time të di të vërtetën. Nuk ka njeri në botë që mund të ma heqë ndonjë sukses timin”, tha ajo. “Unë kam fituar gjithçka që kam marrë vetë.”

Dhe RHONJ është vetëm fillimi për Danielle. “Unë do të jem një fituese Emmy dhe do të jetë për të bërë gjëra të mahnitshme … duke bërë një program vërtet të mrekullueshëm,” parashikoi ajo. “Unë kam ende ëndrra dhe ambicie.” Danielle shtoi: “Unë nuk e kam arritur majën time të suksesit dhe gjithçka është ende një udhëtim.”

Real Housewives of New Jersey pritet të kthehet në Bravo në vitin 2024.