Danielle Cabral

Klea

Danielle Cabral i nënshtrohet një transformimi DRAMATIK me Kirurgjinë Plastike … rrënon fytyrën e saj!

Danielle Cabral i nënshtrohet një transformimi DRAMATIK me Kirurgjinë Plastike … rrënon fytyrën e saj!

Danielle Cabral ngjalli muhabet pas fotove të fundit të të këputurve në dukje Amvise të vërteta të Nju Xhersit ylli goditi internetin. Danielle dhe burri, Nate Kabralsë fundmi pozuan për foto teksa morën pjesë në premierën e filmit të Amazon, “Upgraded”.

Danielle Cabral

Nuk u desh shumë kohë që fansat, të cilët vunë re menjëherë pamjen e re të yllit të Bravo, filluan të bënin pyetje dhe të shkëmbenin teori.

Danielle Cabral

Te merkuren, Danielle u fotografua duke tundur një fustan të bardhë dhe një xhaketë të ngjashme, duke e aksesuar pamjen me çizme të larta deri në kofshë dhe një byzylyk të trashë. Imazhi u krahasua me një foto para shkrepjes në Bravo Con 2023, në nëntor.

Disa përdorues spekuluan këtë Danielle i ishte nënshtruar një blefaroplastike, një procedurë kozmetike që heq lëkurën e tepërt nga qepallat e pacientit.

Danielle Cabral

Një fans mendoi – “Ngritja e vetullave me siguri dhe ndoshta edhe një blefje”.

Një person tjetër pohoi – “Ata të gjithë shndërrohen duke u dukur si i njëjti person… Nuk mund të dallosh më askënd. Gjërat që na bëjnë unikë është ajo ku qëndron bukuria.”

Danielle Cabral

Një fans ka deklaruar Danielle e panjohshme, duke shkruar – “Nuk do ta kisha njohur kurrë, por me të vërtetë as nuk më intereson.”

Një përdorues tjetër vuri në dukje presionin që vjen me të jetuarit në qendër të vëmendjes, duke shkruar— “Shfaqja ushtron kaq shumë presion mbi ta. Më mungonin stinët ku dukeshin si ato normale (njerëzore). Nuk kishte asgjë të keqe me atë se si dukej – përveç zgjedhjeve të saj në stil.”

Danielle Cabral

Të tjerë të akuzuar Danielle e kërcimit në trendin e humbjes së peshës Ozempic.

Një person u tall – “Patjetër hipi në trenin Ozempic” dhe të tjerët ranë dakord.

Danielle ka folur kundër përdorimit të Ozempic për të hequr kilogramët në të kaluarën.

Danielle Cabral

Danielle u ankua se një nga shoqet e saj nuk ishte në gjendje të merrte ilaçin për qëllime mjekësore për shkak të rritjes së kërkesës, gjatë një paraqitjeje në dhjetor me bashkëylltarin e RHONJ, Jennifer Fessler.

“Vraponi në rutine të përgjakshme,” tha ajo, sipas Faqes Six.

“Jo ti, Jenn. Na vjen keq,” i tha ajo shokut të saj, i cili kishte pranuar se kishte përdorur Ozempic.

Danielle Cabral

Danielle më vonë shkoi në Instagram për të sqaruar pozicionin e saj.

Ajo shkroi: “Çështja për veten time është se nuk ka rrugëdalje të lehtë. Nga këtu erdhi komenti im. Të hash çfarë të duash, të marrësh një pilulë dhe të humbësh një ton peshë nuk është normale. Nëse hani në mënyrë jo të shëndetshme, atëherë trupi juaj do të jetë i pashëndetshëm. Kjo eshte e gjitha.”

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit pritet të kthehet në Bravo këtë pranverë.