Danielle Cabral do të veprojë 'më e zgjuar' pas pezullimit të xhirimeve në RHONJ

Klea

Danielle Cabral do të veprojë ‘më e zgjuar’ pas pezullimit të xhirimeve në RHONJ

Sezoni 14 i Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit është duke filmuar tani. Dhe doli lajmi për një përleshje. Për një herë, nuk përfshiu Teresa Giudice.

Jennifer Aydin dyshohet se e shtyu Danielle Cabral. Ajo u kundërpërgjigj duke i hedhur një gotë plastike në fytyrë Jennifer. Të dyja zonjat u pezulluan nga xhirimet.

Pasi Bravo hetoi incidentin, bashkë-yjet e RHONJ u lejuan të filmonin përsëri. Sipas një burimi, të dyja zonjat morën “paralajmërime me shkrim”. Dhe “të dyja grave iu fol individualisht dhe kuptuan pasojat e veprimeve të tyre.” A jemi kthyer në nivel të lartë?

Danielle po kthehet e fortë

Tani Danielle, e cila u ulërima në sezonin e saj të dytë, ka mësuar diçka nga kjo përvojë. US Sun e ka lugën. Kur u pyet nëse ishte më e fortë këtë sezon pasi nuk ishte më fillestare, Danielle pati një përgjigje interesante.

“Epo, unë mendoj se kam një vend në grup këtë sezon, kështu që ka kuptim për mua të kem më shumë një mendim, një vend dhe një histori,” tha Danielle. “Dhe kështu po, sezonin e kaluar unë thashë: “Përshëndetje, mirë që u njohëm”, dhe këtë sezon është pak më i zgjuar.” Dhe thuhet se është pak më i dobishëm.

Ajo vazhdoi, “Grupi i miqve tim më shpëton jetën, sepse ajo që kam është – a e dini kur thonë, ‘Kur kockat janë të mira, shtëpia nuk shkërmoqet?’ Kockat janë vërtet të mira.”

Danielle shtoi: “Gjithçka tjetër është zhurmë. Në fund të ditës. Unë kam një ushtri që më shfaqet çdo ditë në shtëpinë time. ‘A jeni mirë?’… ‘Jam mirë!’

Në festën e rifillimit për kompaninë e Danielle’s Boujie Kidz, ishin të pranishëm shumica e yjeve të saj në RHONJ. Teresa, Dolores Catania, Rachel Fuda, Melissa Gorga dhe Margaret Josephs ishin gati për festë. Tre të rejat e mundshme, Jessica Kiraly, Tiffany Chantell-Rosania dhe Kayla Giovinazzo ishin gjithashtu të pranishëm.

Jackie Goldschneider dhe Jennifer Aydin nuk ishin të pranishëm. Ndërsa Jackie kishte nënshkrimin e një libri, ne nuk e dimë pse Jennifer nuk mori pjesë. Ndoshta Danielle dhe Jennifer po rrahin para se të xhirojnë sërish bashkë.