Danielle Cabral dhe Jennifer Aydin hynë në një konfrontim të përgjakshëm

Klea

Danielle Cabral dhe Jennifer Aydin hynë në një konfrontim të përgjakshëm

Gjërat po nxehen për Amvise të vërteta të Nju Xhersit, por jo mes Melissa Gorga dhe Teresa Giudice siç mund të pritej. Javën e kaluar dolën raporte që pretendonin Danielle Cabral dhe Jennifer Aydin u fut në një luftë që u përshkallëzua përtej pritjeve të prodhuesve. Shikoni detajet e frikshme më poshtë.

Jennifer dhe Danielle janë pezulluar nga xhirimet

Një burim i afërt me RHONJ tha për Us Weekly se Jennifer dhe Danielle janë pezulluar nga xhirimet e sezonit 14 mes një hetimi për një grindje fizike mes të dyve. Dyshja po filmonin në festën e Terezës të enjten e 21 shtatorit. Ata u debatuan dhe gjërat u kthyen fizike.

Thuhet se Jennifer e shtyu Danielën dhe si hakmarrje, Danielle i hodhi një pije në një filxhan plastik Jennifer-it. Daily Mail gjithashtu raportoi se pija e hedhur rezultoi në gjak. Us Weekly kontaktoi përfaqësuesit e Danielle, Jennifer dhe Bravo. Por ata ende nuk i janë përgjigjur kërkesës për koment. Ndërsa askush nuk iu përgjigj medias së lajmeve, gjërat dyshohet se janë thjesht të mira për yjet e RHONJ.

Yjet postuan në historitë e tyre në Instagram se gjithçka ishte në rregull. Të shtunën, më 23 shtator, Jennifer u tha fansave të saj se po kalonte një natë “të qetë” në shtëpinë e Terezës. Të nesërmen, Danielle postoi një histori ku lexonte: “Fokusohu në të mirën. Dhe lëreni Zotin të merret me pjesën tjetër.” Nëse diçka nuk shkonte, ata nuk ishin të gatshëm ta tregonin atë.

Lëndimet RHONJ janë të shumta, kështu që pse kjo?

Duhet theksuar se Real Housewives kanë bërë shumë më keq se kaq dhe nuk kanë marrë pezullime nga xhirimet. Vetëm në katalogun e Nju Xhersit, vajzat janë treguar të pamëshirshme me njëra-tjetrën. Ky nuk është as incidenti i parë i Jennifer-it që përfshin hedhjen e një pije. Por bëhet shumë më keq se kaq.

Në vitin 2019, Jennifer theu një gotë vere dhe ia afroi Melisës kërcënuese. Ajo bërtiti: “Nëse unë hedh gotë rrëqethëse, do ta kuptosh!” Pastaj ishte koha kur Danielle Staub e kapi Margaret Josephs nga bishti dhe e kapi, të gjitha sipas udhëzimeve të Tre. Margaret pretendoi se Danielle mund ta kishte thyer qafën dhe ta kishte paralizuar.

Me gjakun që po nxirrej dhe Jennifer thuhet se kishte mbetur e mavijosur, ishte e kuptueshme pse ata dyshohet se u tërhoqën nga xhirimet. Për më tepër, Bravo kohët e fundit shtrëngoi udhëzimet për vendin e saj të punës dhe sjelljen pasi u përball me kritika të rënda për kushtet e vendit të punës. Për momentin, është e paqartë se ku mund të shkojë ky hetim.

Sezoni 14 i Real Housewives of New Jersey pritet të transmetohet në Bravo në fillim të vitit 2024.