Daniel Wai i bashkohet Pump Rules Trip Cast me Ariana Madix dhe Tom Sandoval

Klea

Daniel Wai i bashkohet Pump Rules Trip Cast me Ariana Madix dhe Tom Sandoval

Pas kaosit të marrëdhënies së saj me Tom Sandoval, Rregullat e Vanderpompës yll Ariana Madix meritonte dikë që ta trajtonte të drejtën e saj. Dhe më pas ajo u takua Daniel Wai. Trajneri personal me bazë në Nju Jork e ka bërë shumë të lumtur Arianën. “Ai është një energji shumë tërheqëse, qetësuese, pozitive,” tha Ariana për të dashurin e saj.

E dini, e kundërta e ish të dashurit të saj “ekstra”. Ndërsa kasti i Pump Rules po xhironte sezonin 11, Ariana e bëri të qartë se nuk po fliste me Sandoval, apo nuk po filmonte skena me të. Ajo mund të jetë në afërsi të tij të përgjithshme, por nuk kishte asnjë ndërveprim.

Pra, le të marrim këtë grup, duke përfshirë shoqen e re të Danielit dhe Sandoval, dhe t’i dërgojmë në një udhëtim me aktorë. Çfarë mund të shkojë keq? Faqja gjashtë ka të gjitha detajet.

San Francisko i lidhur

Lala Kent postoi një foto të Brock Davies, Scheana Shay, James Kennedy, Daniel dhe Ariana të ulur në aeroplan në Instagram Story. Sigurisht, Sandoval postoi foto të tij duke pirë verë të bardhë ndërsa ishte në një shëtitje me varkë. Ura e famshme Golden Gate u shfaq në fotot e tij.

Udhëtimin e bëri edhe shoqja e re e Sandoval, Tii. Sandoval dhe Tii u kapën duke shkuar në shtëpinë e tij vonë të mërkurën, dhe më pas u nisën herët në mëngjes për në aeroport. Tii ripostoi Historinë në Instagram të Billie Lee nga udhëtimi me aeroplan. Billie shkroi: “Dy orë gjumë. Le të shkojmë në San Fran.” Sandoval mohoi që ai ishte në lidhje me Tii dhe pretendoi se ata ishin thjesht miq. Ku e kam dëgjuar këtë më parë?

Nuk jam i sigurt se si do të funksionojë i gjithë ky udhëtim i aktorëve. Scheana dhe Lala janë kritikuar për ndërveprim me Sandoval gjatë xhirimeve. Cila është puna e tyre.

Meqenëse Rachel Leviss vendosi të mos kthehet në VPR, ka shumë pikëpyetje se si do të jetë sezoni i ardhshëm. Unë mendoj se do të duhet të presim dhe të shohim. Por ky udhëtim i aktorëve tingëllon shumë i vështirë.