Dancing with the Stars To Throw Taylor Swift 'Celebration' Natën

Klea

Dancing with the Stars To Throw Taylor Swift ‘Celebration’ Natën

Në tetor 2023, Duke kërcyer me yjet pro Peta Murgatroyd derdhi ca çaj të shijshëm. “Do të kemi një Taylor Swift javë këtu. A më lejohet ta them këtë?” ajo pyeti. Epo, macja ishte jashtë çantës.

Ndërkohë, pro DWTS Artem Chigvintsev dhe partneri i tij, Charity Lawson, diskutuan gjithashtu mundësinë në shfaqjen Nikki dhe Brie. “Një natë tjetër për të cilën jam e emocionuar dhe doja të dija Charity, nëse edhe ju jeni të emocionuar, është Taylor Swift. A jeni një Swiftie?” E pyeti gruaja e Artemit, Nikki Garcia.

Charity shpjegoi se megjithëse nuk është një Swiftie e madhe, ajo i pëlqen muzika e saj. Charity “kërkoi” një këngë nga Taylor për javën e parë të shfaqjes. Por asaj iu tha se nuk mund ta përdorte. Artemi mendoi se kjo mund të ishte një e dhënë.

Kur do të festojë DWTS muzikën e Taylor Swift?

(Foto nga Kevin Winter/TAS23/Getty Images për Menaxhimin e të Drejtave të TAS)

Njerëzit raportuan se të martën, më 21 nëntor, DWTS do të ketë një Festim të Taylor Swift. Gjashtë çiftet e mbetura do ta zbërthejnë atë në këngë nga katalogu i madh i hiteve të Taylor.

Dhe, duke qenë se shfaqja me sa duket duhet të ketë një gjyqtar të ftuar, koreografi Mandy Moore do t’i bashkohet gjyqtarëve Carrie Ann Inaba, Bruno Tonioli dhe Derek Hough. Mandy ishte përgjegjëse për koreografinë për turneun jashtëzakonisht të suksesshëm të Taylor-it The Eras.

Në një njoftim për shtyp, ABC konfirmoi se këngët dhe stilet e kërcimit do të zbulohen në një datë të mëvonshme. Dhe 14 Nëntori do të jetë Nata e Whitney Houston. Billy Porter do të jetë gjyqtari i ftuar për atë episod.

Po kryqëzoj gishtat se ndoshta Taylor mund të regjistrojë një video mesazh për garuesit. Tani për tani, të famshmit e mbetur janë Charity, Ariana Madix, Alyson Hannigan, Barry Williams, Jason Mraz, Xochitl Gomez dhe Harry Jowsey.

Dancing with the Stars vazhdon të martën në ABC dhe Disney+.