Dancing with the Stars Sezoni 33 Thashethemet e Cast, Celeb Predictions

Klea

Dancing with the Stars Sezoni 33 Thashethemet e Cast, Celeb Predictions

Duke kërcyer me yjet fansat tashmë janë të emocionuar për sezonin 33. Sezonin e kaluar, aktorja Xochitl Gomez u çiftua me Val Chmerkovskiy. Dyshja morën në shtëpi The Len Goodman Mirrorball Trophy.

Këngëtari Jason Mraz zuri vendin e dytë me partneren e tij, Daniella Karagach. Dhe Ariana Madix, e cila luan në Vanderpump Rules, dhe partneri i saj, Pasha Pashkov, dolën në vendin e tretë.

Tani po zhvillohet loja e hamendësimeve se kush mund të konkurrojë sezonin e ardhshëm. Le të hedhim një vështrim në të gjitha thashethemet e kastit të sezonit 33 të DWTS dhe parashikimet e të famshëmve.

Kur do të transmetohet sezoni 33 i Dancing with the Stars?

DWTS njoftoi se do të rikthehet për sezonin 33 këtë vjeshtë. Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në Instagram në maj. Nuk janë shpallur konkurrentë apo kërcimtarë profesionistë. Në mënyrë tipike, kjo ndodh më afër kohës së premierës, zakonisht në shtator.

Gjyqtarët Bruno Tonioli, Carrie Ann Inaba dhe Derek Hough do të tundin të gjithë vozitësit e tyre të gjykimit këtë sezon. Pritet të kthehen edhe mikpritësit Alfonso Ribeiro dhe Julianne Hough.

Thashethemet e aktorëve të sezonit 33 të DWTS: Cilët yje të realitetit mund të shfaqen në shfaqje?

Sutton Stracke është ndër thashethemet e aktorëve për sezonin 33 të Dancing with the Stars

Pra, kë mund të shohim në sallën e ballit? Sipas The Daily Mail, një burim i afërt me DWTS dha disa detaje rreth casting-ut. “Dancing with the Stars gjithmonë e tepron me talentin dhe do të shkojë deri në minutën e fundit për të nënshkruar dikë,” pohoi burimi i brendshëm.

“Producentët po flasin vazhdimisht me yjet gjatë gjithë vitit për të punuar me oraret e tyre. Të gjithë ata që kanë qenë në lajme, ose do të jenë në lajme, pyeten gjithmonë”, shtoi burimi.

Ndërkohë, TV Insider raportoi se alumi i Survivor Parvati Shallow, i ri i sezonit 2 të The Traitors, mund të jetë një kandidat i mundshëm. Ajo është shumë konkurruese dhe me siguri do të ishte e ashpër në sallën e ballit. Parvati hodhi gjithashtu disa sugjerime se ajo ishte e interesuar të shfaqej në DWTS. Ajo do të ishte një shtesë e shkëlqyer për kastin.

Ka gjithashtu thashetheme se origjinali Golden Bachelor, Gerry Turner, mund të rrëmbejë dritën fantastike në shfaqje. Ai mund të ketë ndonjë konkurrencë nga ylli i Sezonit 28 të The Bachelor, Joey Graziadei.

Pastaj kemi yllin e Real Housewives of Beverly Hills, Sutton Stracke. Unë mendoj se Sutton do të bënte mirë në vallet e sallës së ballit.

Kjo grua shkoi në një shfaqje Magic Mike me një pirg dollarësh, por u largua për shkak të performancës së zhurmshme. Por ajo ka përvojë kërcimi, kështu që marrja e saj do të ishte një veprim i zgjuar.

Ndërkohë, The Daily Mail emëroi Bachelorette-n e parë të Artë, Joan Vassos, si një anëtare të mundshme të kastit. Megjithëse administratorja e shkollës u largua nga sezoni i Gerrit për t’u kujdesur për vajzën e saj, nëna e katër fëmijëve dhe gjyshja do të ishin një zgjedhje bindëse. Vetëm të lutem, ABC – të mos shtojmë shumë kërcimtarë nga vargu Bachelor.

Cilët të famshëm të tjerë mund të hyjnë në sallën e ballit?

Jason Kelce është ndër thashethemet e aktorëve për sezonin 33 të Dancing with the Stars

Sipas The Daily Mail, aktori dhe shkrimtari Richard Gadd nga Baby Reindeer dhe bashkë-ylli Jessica Gunning janë gjithashtu të interesuar për DWTS.

Raportohet se në këtë përzierje mund të jenë edhe dy ish-të e Jennifer Lopez. Ish-burri i saj, Cris Judd, dhe ish i dashuri, Casper Smart, ishin të dy kërcimtarë. Me gjithë zhurmën rreth martesës së JLo-së me aktorin dhe regjisorin Ben Affleck që dyshohet se po rëndojnë, është e lehtë të kuptohet pse Casper dhe Cris janë në radarin e shfaqjes.

Por TV Insider ka disa sugjerime të tjera interesante. Në anën e sportit të famshëm, emri i superyllit të basketbollit Caitlin Clark është përmendur. Ajo nuk do të jetë në stërvitje për Olimpiadën. Pra, a ka ajo një vend të hapur në kartën e saj të kërcimit?

Pastaj kemi yllin në pension të NFL Jason Kelce. Njerëzit raportuan se pro DWTS Jenna Johnson tashmë ka folur me universin për çiftimin me Jason. “Ai sapo doli në pension. Mendoj se është gjëja perfekte”, tha Jenna. “Nëse gruaja e tij dëshiron ta bëjë këtë me Val, ne patjetër mund ta bëjmë këtë.”

Ajo shtoi se futbollistët “nuk kanë frikë të punojnë shumë”. Gjithashtu duket se Jasonit i pëlqen të argëtohet, kështu që unë e mbështes plotësisht këtë ide.

Kishte gjithashtu pëshpëritje se ish-yjet e Good Morning America, TJ Holmes dhe Amy Robach mund të ishin në garë. Dyshja u pushuan nga emisioni për shkak të lidhjes së tyre. Gjithsesi, duket si një veprim i çuditshëm i kastit.

A do të bëjnë vals David dhe Victoria Beckham në sallën e ballit?

Në një kthesë interesante, Derek bërtiti David Beckham dhe gruan e tij, Victoria Beckham. Ai ka postuar në Instagramin e tij një video të çiftit duke kërcyer. “A po përgatiten @davidbeckham dhe @victoriabeckham për @dancingwiththestars? Po për një natë salsa për çifte ju të dy??” ai i ka shkruar fotos.

Unë do t’ju them se çfarë dua, çfarë dua vërtet … për të parë këtë dyshe duke tundur gjërat e tyre groove në DWTS. Të tjera ish-Spice Girls kanë konkurruar, duke përfshirë Melanie C. (Sporty Spice) dhe Mel B. (Scary Spice).

Tom Sandoval është ndër thashethemet e aktorëve për sezonin 33 të Dancing with the Stars

Ish-profesionistja e DWTS Cheryl Burke bëri një parashikim të guximshëm. Ajo mendon se ylli i Pump Rules, Tom Sandoval, do të jetë pjesë e kastit. Ai u bë i famshëm pasi tradhtoi të dashurën e tij, Ariana Madix, me shoqen e saj.

Pas gjithë asaj drame, Ariana ishte në zjarr sezonin e kaluar, duke u renditur e treta. Shikimi i sambas Sandoval rreth sallës së ballit mund të jetë përçarës për audiencën. Harku i tij i shpengimit skadoval nuk shkoi siç ishte planifikuar. Pra, ka ende njerëz që nuk janë të kënaqur me të.

Por të qenit në DWTS ka qenë ëndrra e Sandoval, dhe burri madje mori mësime në sallën e balonave. Psherëtimë. Nuk jam i sigurt se Amerika është gati.

Njoftimi i aktorëve të sezonit 33 të DWTS është disa muaj larg, por unë jam i emocionuar duke menduar për disa nga këta të famshëm që ndoshta do të veshin këpucët e tyre të kërcimit.

Sezoni 33 i Dancing with the Stars do të rikthehet këtë vjeshtë në ABC, Disney+ dhe Hulu.