Dancing With the Stars Sezoni 32 Zbulohen partnerët e plotë të aktorëve dhe kërcimit

Klea

Dancing With the Stars Sezoni 32 Zbulohen partnerët e plotë të aktorëve dhe kërcimit

Kasti i plotë për Duke kërcyer me yjet Sezoni 32 u zbulua në edicionin e mëngjesit të sotëm (13 shtator 2023) të Good Morning America. Ai përfshin yje të realitetit si Ariana Madix dhe Charity Lawson, të cilët të dy ishin shpallur tashmë, si dhe alum Harry Jowsey nga Too Hot To Handle dhe burri i Real Housewives of Beverly Hills, Mauricio Umansky.

Komediani Matt Walsh, futbollisti Adrian Peterson, aktorja Alyson Hannigan dhe aktori Barry Williams janë gjithashtu mes aktorëve. Këtu është lista e plotë e fytyrave të famshme të atyre që do të dalin në pistën e vallëzimit për sezonin 32 të DWTS, së bashku me partnerët e tyre profesionistë të kërcimit.

Kush është në kastin e Dancing with the Stars, sezoni 32?

 • Matt Walsh, partner me Koko
 • Adrian Peterson, partner me Britt
 • Alyson Hannigan, partnere me Sasha
 • Ariana Madix, partnere me Pasha
 • Barry Williams, bashkëpunoi me Petën
 • Charity Lawson, në partneritet me Artem
 • Harry Jowsey, partner me Rylee
 • Jamie Lynn Spears, bashkëpunoi me Alan
 • Jason Mraz, partner me Daniella
 • Lele Pons, në partneritet me Brandon
 • Mauricio Umansky, bashkëpunoi me Emën
 • Mira Sorvino, partnere me Gleb
 • Tyson Beckford, partner me Jenna
 • Xochitl Gomez, në partneritet me Val

Sigurisht që është një formacion interesant! Ka shumë fytyra të njohura për fansat e realitetit televiziv, si dhe legjendat e aktrimit, fituesit e çmimeve dhe një nga burrat më të bukur në botë. Saktësisht se si do të kalojnë të gjithë në botën e vallëzimit të sallës së ballit, mbetet për t’u parë, por sigurisht që do të jetë argëtuese. Meqë ra fjala, është Emma Slater beqare? Pyet per Kyle Richards nje shok.

Sezoni 39 i Dancing with the Stars jep premierë të martën, më 26 shtator në orën 20:00 në ABC, duke transmetuar drejtpërdrejt në Disney Plus dhe në dispozicion ditën tjetër në Hulu.