Dancing With the Stars Pros Rikrijo Finalen RHOSLC në turne

Klea

Dancing With the Stars Pros Rikrijo Finalen RHOSLC në turne

Fansat e Reality TV janë ende të zhurmshëm për heqjen mjeshtërore të Monica Garcia nga Heather Gay. Amvisat e vërteta të Solt Lake City i sapoardhuri u tregua se ishte i përfshirë në llogarinë e tmerrshme, Reality Von Tease. Gjatë finales së sezonit 4, Heather mbajti një fjalim pasionante. “Faturat! Dëshmi! Afati kohor! Pamjet e ekranit! [Expletive] gjithçka!” Heather i bërtiti Monikës. Episodi ishte aq i fuqishëm sa disa fansa mendojnë se Heather e meriton një Emmy.

Ndërkohë, disa nga profesionistët e kërcimit Duke kërcyer me yjet vendosi t’i jepte një kokë fjalimit epik të Heather. Më pëlqen kur shfaqjet e realitetit i referohen njëri-tjetrit.

Një “Tango e bllokut të qelizave” që i bëri Heather një thirrje

Katër kërcimtarë profesionistë morën një pushim nga provat e turneut për të krijuar këtë TikTok. Jenna Johnson, Rylee Arnold, Alexis Warr dhe Ezra Sosa performuan një version të “Cell Block Tango” të Çikagos. Në TikTok të Ezrës, kërcimtarët u rreshtuan dhe performuan koreografinë aktuale nga shfaqja. Por në vend të tekstit, që ishte “Pop! Gjashtë! Squish!” dhe “Uh-uh!”, kërcimtarët sinkronizuan tiradën e Heather-it në vend të kësaj.

Është qesharake të shohësh kërcimtaret duke sinkronizuar me buzët “Receipts” të Heather! Dëshmi! Afati kohor! Pamjet e ekranit! [Expletive] gjithçka!” Ezra e ka mbishkrimin e klipit, “The Real Housewives of DWTS”, Ai e vlerësoi @jawbreakersdj Joe Donovan për klipin audio.

Mash-up mori shumë dashuri në komente. Një përdorues komentoi: “Dhe me të gjithë kërcimtarët e Jutas…sa IKONIKE.” Kjo është e drejtë, në një tjetër thirrje të lezetshme, të gjithë kërcimtarët në mash-up vijnë nga Jutah. Një ndjekës shkroi: “TANGO TË BLOKOJ NË QELIZA NUK MUND”. Një tjetër shkroi, “Kjo duhet të jetë një performancë e shtuar në turne.”

Jam e sigurt që ylli i Vanderpump Rules, Ariana Madix do të jetë i emocionuar nga ky bashkim. Alum DWTS është drejtuar në Broadway për të luajtur Roxie Hart në Çikago. Vrapimi i saj tetë-javor në rolin ikonik fillon në janar 2024.

The Real Housewives of Solt Lake City po transmetohet në Peacock. Mund ta kapni Arianën kur sezoni 11 i Vanderpump Rules të shfaqet premierë në Bravo të martën, më 30 janar, në orën 8/7c.