Dancing with the Stars do të ketë javë me temë Taylor Swift

Klea

Dancing with the Stars do të ketë javë me temë Taylor Swift

Pas natës latine Duke kërcyer me yjet, fansat mësuan se javën e ardhshme tematike është Motown. Kjo është në kartën e kërcimit të konkurrentëve për javën e ardhshme.

Prezantuesi Alfonso Ribeiro ngacmoi disa javë të tjera tematike të ardhshme. Por pro DWTS Peta Murgatroyd hodhi një bombë për një temë të ardhshme. Billbordi ka lugën.

A ka ndonjë Swifties në sallën e ballit?

“Do të kemi një Taylor Swift javë këtu. A më lejohet ta them këtë?” tha Peta. Partneri i saj, aktori i Brady Bunch, Barry Williams, vuri dy cent. Ai zbuloi se ai kishte qenë një fans i Kansas City Chiefs Travis Kelce përpara se të lidhej me Taylor.

“Me sa duket, unë e di se kush është Travis Kelce tani. Nuk e dija atë emër më parë,” tha Peta. Taylor ka ndjekur lojëra dhe është varur me nënën e Travis në kuti. Dhe vlerësimet u rritën falë bazës së madhe të fansave të Taylor.

A është një tjetër e dhënë kërkesa e këngës së Charity?

Por kjo nuk është hera e parë që emri i Taylor shfaqet në lidhje me DWTS. Gjatë shfaqjes Nikki and Brie, bashkëshorti i Nikki Garcia, Artem Chigvintsev, la të kuptohet për një natë me temë Taylor. Artem dhe partnerja e tij, ylli i Bachelorette, Charity Lawson, ishin të ftuar në emision.

“Një natë tjetër për të cilën jam e emocionuar dhe doja të dija Charity, nëse edhe ju jeni të emocionuar, është Taylor Swift. A jeni një Swiftie?” Nikki e pyeti Charity.

“Unë nuk jam i madh, por e dua atë, kështu që po. Jam shumë i emocionuar për këtë”, tha Charity. Ajo shtoi se “kërkoi” një këngë të Taylor Swift për javën e parë të shfaqjes.

“Ata thanë: ‘Nuk mund ta bësh’, shpjegoi Charity. Para se t’i linte mendimet e tij të varura në hapësirë, Artemi tha: “Ndoshta ata thanë jo sepse …”

DWTS më mirë ta bëjë këtë të ndodhë. Dhe nëse Taylor ndodh që të ndalojë? Puthja e shefit.

Dancing with the Stars vazhdon të martën në ABC dhe Disney+.