Dan Gheesling largohet nga TV Pas Traitors Drama me Phaedra Parks

Klea

Dan Gheesling largohet nga TV Pas Traitors Drama me Phaedra Parks

Dan Gheesling nuk mund të duronte pasi u ndesh me të Parqet Fedra gjatë sezonit 2 të Tradhtarët. Fituesi i Big Brother kishte një nga rolet e lakmuara si Tradhtari i Alan Cumming, i ngarkuar të bënte kërdinë në kështjellë dhe të shmangte dyshimin. Por bashkë-yjet e tij filluan të vënë në dyshim identitetin e tij të vërtetë kur ai luajti një lojë shumë të ftohtë.

Në përpjekjen e fundit për të shpëtuar veten, ai hodhi nën autobus shokun e tij tradhtar, Fedra, me shpresën për të mbijetuar. Por siç e kuptoi, gaboi rëndë. Alumi i Real Housewives, i cili është gjithashtu një avokat praktikues dhe drejtor funerali, erdhi i përgatitur dhe, siç tha Dan në ribashkim, e “gdhendi” atë.

Në fakt ishte mjaft poetike. “Unë bëj shumë, sepse ti bën shumë pak. Por sonte, ju jeni duke bërë shumë, sepse e dini se jeni duke u përgatitur për t’u dëbuar. Pra, ti po përpiqesh të ma lëshosh nxehtësinë. E cila është një krismë e BS, – i tha Fedra gjatë momentit intensiv që përfundoi me dëbimin e tij. Që atëherë, Dan është përballur me shumë reagime nga Bravoverse për prishjen e lojës së Phaedrës. Në fakt, ishte aq e keqe sa e bëri atë të mos dëshironte të bënte më një reality show.

Dan e ka lënë televizorin përgjithmonë

Në një postim për X, i njohur më parë si Twitter, Dan i tha botës se ai kishte mbaruar me televizionin real pas paraqitjes së tij në ribashkimin e The Traitors të organizuar nga Andy Cohen.

“Shpresoj që të kënaqeni sepse kjo është hera e fundit që do të më shihni në TV”, ka shkruar ai në një foto të tij. Disa përdorues ishin të lumtur të lexonin rreshtin e fundit. Një komentues ka shkruar, “Mirë. Duhet të përfundoni pasi të hidhni në erë lojën e Fedras pa asnjë arsye.” Bashkëylli i Dan’s Big Brother, Janelle Pierzina, u përgjigjduke thënë: “Dani ndal mos e thuaj këtë.”

Andy ngacmoi në fillim të javës se Dan ishte dukur sikur kishte parë një “fantazmë” për shkak të nervave të tij përpara se të filmonte ribashkimin. “U ngjita te Dani. Ai më shikoi. Ai dukej sikur kishte parë një fantazmë dhe po ju them, mendoj se po dridhej pak”, tha ai.

Takimi u transmetua mbrëmë së bashku me finalen e sezonit, dhe Phaedra kishte disa fjalë të zgjedhura për Danin. Së bashku me e quajti atë një “pjesë të sh*t”, anëtari i kastit të Married to Medicine tha gjithashtu se ai është një “bir kurve”.

Transmetoni Tradhtarët në Pallua.