Denise Richards

Klea

Dalin detaje rreth përdorimit të drogës dhe sjelljes shqetësuese të Denise Richards

Dalin detaje rreth përdorimit të drogës dhe sjelljes shqetësuese të Denise Richards

Denise Richards trajtoi sjelljen e çuditshme që ajo shfaqi gjatë kthimit të saj në Amvise të vërteta të Beverly Hillsnë një paraqitje të fundit në Bethenny Frankel’s Podcast “Vetëm B”.

Denise Richards

Alum Bravo ndezi shumë muhabet në internet në fillim të këtij muaji kur u shfaq nën ndikim dhe konfuze gjatë Kyle Richards’ darkë me kanabis.

Deniza gjithashtu e ngatërroi atë me disa nga ish-bashkë yjet e saj, por nuk ishte në gjendje të artikulonte në mënyrë efektive mendimet e saj.

“Unë nuk mora asgjë – piva një pije para se të shkoja,” tha ajo Bethenny te dielen.

“Isha nervoz duke parë gratë, kjo ishte ajo,” këmbënguli ish-ylli i RHOBH, duke shpjeguar se ajo kishte vetëm “gjysmë pije” në. Kyle’s ngjarje.

Denise Richards

Aktorja pranoi se kishte marrë një dozë të “ilaçit të rregullt të ftohjes” përpara darkës për të trajtuar një ftohje. Ajo sqaroi se ndërsa e ka përzier ilaçin me alkoolin, nuk ka marrë pjesë në festat e kanabisit, një vendim i ndarë para kohe me prodhuesit.

“Unë nuk bëj barërat e këqija, nuk bëj ushqime, nuk bëj asgjë nga këto,” tha ajo. “Nuk përzihet mirë me trupin tim. Provova barërat e këqija dy herë, për rekord, dhe nuk më pëlqen.”

Denise Richards

Deniza pyeti veten nëse ushqimi i saj mund të ishte shkëmbyer aksidentalisht me një pjesëmarrëse tjetër që vendosi të shtonte kanabis në ushqimin e tyre.

“Unë kurrë nuk kam qenë e tillë në tërë jetën time,” shtoi ajo. “Ndoshta ka pasur një përzierje në vakt ose në ujë.”

Dorit Kemsley

Denizae cila pranoi se nuk e mbante mend gjysmën e mbrëmjes, ndau: “Gjatë mbrëmjes në mënyrë progresive u ndjeva gjithnjë e më keq.”

“Ishte e çuditshme,” tha ajo. “Gjithçka që di është se kur u ktheva në shtëpi, isha sikur “Ka diçka që nuk shkon me mua”.

Deniza tha se ajo duhet të kishte qëndruar në shtëpi atë natë, por vuri në dukje shqetësimin e saj se si grupi do të reagonte ndaj një anulimi. Aktorja e “Wild Things” zbuloi se nuk e kishte parë ende episodin sepse kishte frikë të shihte veten duke thënë diçka për të cilën tani është penduar.

Ajo shpjegoi: “Unë padyshim që bëra një gomar nga vetja, kështu që isha si ‘Pse dreqin do ta shikoj veten ashtu?”

Erika Jayne

Deniza gjithashtu shpjegoi pse ajo u sulmua Dorit Kemsley për të treguar se ajo kishte veshur xhaketën e saj me kokë poshtë.

“Ajo e bën këtë me të gjithë – veçanërisht me mua.” Deniza pohoi. “Ajo do të thotë: ‘Buzëkuqi juaj nuk duket si duhet. Ju duhet pak shkëlqim buzësh. Ju keni bojë për vetulla. Flokët e tu nuk janë në vend.’ Kjo është arsyeja pse unë thashë: ‘Ndalo. Nuk më intereson… Mbylle fjalën… A mendoni se duhet ta bëni këtë që të ndiheni të sigurt?”

Ajo vazhdoi: “Asnjë herë që e kam parë nuk ka thënë një gjë për pamjen time. Nuk dhashë se xhaketa ime ishte me kokë poshtë, doja të largoja dreqin prej andej.”

Denise Richards

Deniza i dha një kokë grindjes së saj të fshehtë me të Erika Jayne, gjatë së cilës ajo akuzoi yllin e RHOBH se e kishte keqtrajtuar në të kaluarën. Ajo i tha manjatit të Skinnygirl se megjithëse nuk mundi të listonte ankesat e saj, shpërthimi i saj ishte lidhur me një konflikt të pazgjidhur.

“Si nuk e dini se keni qenë një vrimë e tillë,” Deniza tha.

Personaliteti OnlyFans u shfaq në shfaqje për sezonet 9 dhe 10.

Shumë shikues, të cilët supozuan se Deniza u deh gjatë darkës dhe e quajti aktoren një “rrëmujë e nxehtë e mbretit”.