Dakota Fanning 'goditet' rreth personaliteteve të realitetit televiziv

Klea

Dakota Fanning 'goditet' rreth personaliteteve të realitetit televiziv

Dakota Fanninge njohur për rolet e saj në filmat masivë si Twilight dhe Ocean's 8, kohët e fundit tha se ajo goditet nga yjet e yjeve të realitetit televiziv.

Gjatë një loje zbavitëse me Elle Magazine, Dakota pranoi se ndonjëherë tronditet kur ballafaqohet me disa Bravolebi. “Unë trembem dhe më godasin yjet rreth disa njerëzve të TV realitet,” tha ajo. Kur një producent e pyeti se kush në veçanti, Dakota bërtiti ekskluzivitete si Real Housewives. Ajo gjithashtu vuri në dukje shfaqjen më të nxehtë të Bravo për momentin, Vanderpump Rules. Plus, ajo përmendi shfaqjet konkurruese si Big Brother, duke thënë se ka takuar personalisht disa personalitete.

“Unë jam disi në kokën time se jam goditur me yje prej tyre,” përfundoi ajo. Llogaria zyrtare e Bravo në TikTok komentoi postimin, duke ia kthyer dashurinë, duke thënë: “Mund të konfirmojmë që tashmë jemi të goditur nga Dakota!”

Cilët të famshëm të tjerë e duan Bravo, Bravo, F*cking Bravo?

Edhe pse Dakota është një personazh i famshëm me mega-vat, ajo nuk është e vetmja A-lister, kënaqësia e së cilës fajtor është Bravo. Nicki Minaj dikur priti një segment të ribashkimit Real Housewives of Potomac.

Ajo së fundmi u rilidh me disa nga yjet e serialit, duke përfshirë Gizelle Bryant, Ashley Darby dhe Robyn Dixon, në Instagram Live pas ndalesës së turneut të saj në DC. Muzikanti gjithashtu i bëri thirrje modës së Erika Jayne, duke i quajtur ato “E premte shumë rozë”.

Rihanna është një tjetër personazh i famshëm që e do Bravo dhe Real Housewives. Përveç fangirave për etiketat e stilistëve të Dorit Kemsley dhe kapelet elegante të kaubojit Kemo Sabe të Kyle Richards, këngëtarja e Umbrella zbuloi në një intervistë të fundit se ajo është një fanse e Monica Garcia.

Kjo e fundit u la i lirë pas sezonit të saj të parë për drejtimin e një llogarie troll në Instagram që i ndiqte për vite me radhë bashkëpunëtorët e saj. Megjithatë, RiRi do të donte ta shihte atë në një sezon tjetër të The Real Housewives of Salt Lake City në të ardhmen.

“Dua të them, nëse Tom Sandoval mund të kthehet, Monica patjetër duhet të jetë në gjendje të kthehet”, tha ajo.