Cynthia Bailey 'Vërtet e lumtur' pas divorcit, thotë Rasheeda Frost

Klea

Cynthia Bailey ‘Vërtet e lumtur’ pas divorcit, thotë Rasheeda Frost

Love & Hip Hop: Ylli i Atlantës Rasheeda Frost ka një sasi të habitshme çaji për zonjat e Real Housewives të Atlantës. Nuk ishte gjithçka keq, por ishte interesante.

Ajo kohët e fundit u ul me podcast-in Virtual Reali-Tea të Page Six dhe ushqeu me yjet e saj të realitetit me bazë në Atlanta. Nga marrëdhënia e diskutueshme e Drew Sidora-s me një lojtar të WNBA-së deri tek ngritja misterioze e karrigeve në shtëpinë e Marlo Hampton, Rasheeda preku të gjitha gjërat RHOA.

Por, kur biseda u kthye në Cynthia Bailey, Rasheeda nuk kishte gjë tjetër veçse gjëra pozitive për të thënë. Edhe pse martesa e Cynthia me Mike Hill dështoi në një kohë rekord, Rasheeda tregoi se Cynthia po rikthehet plotësisht nga divorci. Ju vërtet nuk mund ta mbani Cynthian poshtë!

Cynthia në rikthim

Rasheeda prezanton një shfaqje të quajtur Boss Moves with Rasheeda, dhe Cynthia ishte e ftuar në një episod të ardhshëm të Sezonit 2. Gjatë regjistrimit të episodit të tyre, Cynthia foli për mënyrën se si u rikthye nga një tjetër martesë e dështuar. Gjatë intervistës së saj për Page Six, Rasheeda tha se nuk mund të mos i bënte përshtypje shkëlqimi i Cynthia-s.

“Cynthia, ajo thjesht duket shumë e lumtur tani në jetën e saj,” tha Rasheeda. “Ajo duket e mahnitshme.”

Me prishjen e martesës së Cynthia-s dhe humbjen e pjeshkës së saj në RHOA, do të mendonit se tani do të ishte një kohë e vështirë për ish-modelen. Në vend të kësaj, ajo është e rezervuar dhe e zënë. Gjatë xhirimeve të shfaqjes së Rasheedës, Cynthia thuhet se foli për atë proces.

“Ne folëm për shumë, unë dhe Cynthia. Ne patëm një bisedë kaq të mrekullueshme,” ngacmoi Rasheeda.

Reperja vazhdoi të shpjegonte se dëshironte që Cynthia dhe mollëzat e saj të ishin pjesë e Boss Moves me Rasheeda për shkak të cenueshmërisë së saj dhe faktit që ajo është një “grua gruaje” me mençuri për të ndarë.

“Ajo ka qenë në martesa publikisht, ajo është divorcuar,” shpjegoi Rasheeda. “E gjitha ka të bëjë me atë se si të ecësh përpara, dhe ajo është një shembull i shkëlqyer për këtë dhe duke e bërë atë bukur.”

Beqare dhe e lumtur Cynthia ka hyrë dhe dalë nga sezoni 15 i The Real Housewives of Atlanta, i cili transmetohet të dielave mbrëma në Bravo në orën 8/7c. Mund të shikoni episodet e Boss Moves me Rasheeda të martën në Philo.