Cynthia Bailey

Klea

Cynthia Bailey thotë se të rinjtë 'RHOA' po sjellin nxehtësinë në sezonin e 16-të!

Cynthia Bailey thotë se të rinjtë 'RHOA' po sjellin nxehtësinë në sezonin e 16-të!

Bëhuni gati për një dramë të fortë sepse Cynthia Bailey sapo ka derdhur çajin tek të sapoardhurit duke tundur gjërat në sezonin 16 të Amvisat e vërteta të Atlantës.

Sezoni i ardhshëm 16 i Amvisat e vërteta të Atlantës premton një kast freskues të energjisë së re, Cynthia Bailey mund të konfirmojë.

Cynthia Bailey

Kthimi Amvise të vërteta të Atlantës alum foli ekskluzivisht për të Us Weeklynë festën e lançimit të revistës Gurus #30Voices30Days të shtunën, më 1 qershor, Cynthia57-vjeçarja ndau emocionet e saj për shtesat dinamike në kast.

“Ne jemi në javën nr. 3 dhe tashmë, këto vajza po kërcejnë menjëherë për të ndotur duart e tyre.” Cynthia i entuziazmuar, duke lënë të kuptohet për dinamikën tërheqëse që mund të presin shikuesit. “Mendoj se ju jeni në një kënaqësi. Mendoj se tre prej tyre sjellin sasinë e duhur të gjakut të ri që na nevojitej për sezonin e ëmbël 16.” Me ndërtimin e pritjeve, fansat mund të presin me padurim një sezon elektrizues përpara, të ushqyer nga infuzioni i perspektivave të freskëta.

Cynthia Bailey

Si Amvisat e vërteta të Atlantës duke u përgatitur për sezonin e tij të 16-të, fytyrat e njohura do të vazhdojnë të zbukurojnë ekranet tona së bashku me një valë të re të ardhurish. Derisa Kenia Moore, Porsha Williams, dhe Drew Sidora mbajini pjeshkët e tyre të lakmuara, Bravo ka zbuluar një formacion emocionues të shtesave të reja.

Anëtarësuar në ansambël janë Brittany Eady, Kelli Ferrell, dhe Angela Oakley, duke injektuar energji të re në ekskluzivitetin e dashur. Për më tepër, Shamea Morton Mwangi fiton një promovim në statusin e amvise me kohë të plotë pasi ka bërë valë në paraqitjet e mëparshme të ftuar.

Cynthia Bailey - RHOA Sezoni 16

Mes ndryshimeve në listë, Cynthia Bailey, një anëtar i kastit origjinal që i dha lamtumirën shfaqjes në vitin 2021, do të rikthehet në sezonin 16 si një “mik” i Amvisat. Duke reflektuar për rikthimin e saj, Cynthia ndau ndjenjat e saj të emocionimit dhe frikës. “Sinqerisht, kishte pak frikë për këtë vetëm sepse jam në një kohë kaq të qetë në jetën time.” Cynthia na zbuloi në eventin e mbajtur në Hotel Godfrey Hollywood. “Unë jam më e vjetër dhe padyshim një nga zonjat më të vjetra në shfaqje. Unë thjesht bëj mua dhe zgjedh dashurinë dhe paqen.”

Cynthia Bailey - RHOA Sezoni 16

Pavarësisht dëshirës së saj për qetësi, Cynthia pranon pashmangshmërinë e dramës brenda universit të amvise. “Nuk dua shumë drama në jetën time. Megjithatë, unë kam shumë histori me disa nga zonjat që janë ende në shfaqje dhe vetëm me shfaqjen në përgjithësi. Kështu që ndihem sikur në këtë pikë, shpresoj se mund të lundroj rrugët me kujdes. Jam e emocionuar të shoh Atlantën përsëri në krye”, shtoi ajo.

Cynthia Bailey - RHOA Sezoni 16

Cynthia Bailey, e njohur për ndarjen e stilit të saj të jetesës dy bregdetare midis Los Anxhelosit dhe Atlantës, ndan një histori të historisë me një grua shtëpiake. Kenia53. Dyshja u gjendën në mosmarrëveshje gjatë transmetimit të sezonit 1 të Real Housewives Ultimate Girls' Trip në 2021.

Duke reflektuar në udhëtimin e tyre, Cynthia siguroi, “Jemi mirë. Ne e kaluam udhëtimin e vajzave.” Ajo sinqerisht pranoi se kishte nisur një pushim nga Kenia pas udhëtimit të trazuar. “Bëmë një pushim nga njëri-tjetri, një pushim që unë e iniciova patjetër sepse nuk isha e lumtur pas udhëtimit të vajzave. Ne jemi të mirë. Ne respektojmë kufijtë e miqësisë së njëri-tjetrit. E dua gjithmonë dhe jemi në një hapësirë ​​të mrekullueshme.”

Cynthia Bailey

Si Cynthia gërmon përsëri në skenën e Atlantës për RHOA gjatë xhirimeve, ajo zbulon një ndryshim në fokusin e saj. “Unë kaloj shumicën e kohës sime rreth 50-50,” tha ajo, duke lënë të kuptohet për një ripërkushtim ndaj rrënjëve të saj mes stilit të saj të jetesës dy bregdetare. Me pamjet e saj të vendosura në Atlanta edhe një herë, fansat mund të parashikojnë dramën dhe shoqërinë që vetëm Cynthia dhe shokun e saj Amvisat mund të dorëzojë.