Cynthia Bailey thotë se Sutton Stracke 'hodhi një granatë' në darkën e fundit të RHOBH

Klea

Cynthia Bailey thotë se Sutton Stracke ‘hodhi një granatë’ në darkën e fundit të RHOBH

Amvise të vërteta të Beverly Hills yjet Erika Jayne dhe Sutton Stracke kanë përplasur njëri-tjetrin majtas e djathtas. Sutton sulmoi rezidencën e Erika-s në Las Vegas. Ajo gjithashtu vuri në dyshim humbjen e mrekullueshme të peshës së Erikës për shkak të menopauzës.

Erika u mërzit për shkak të sjelljes së Sutton në një shfaqje Magic Mike Live. “Sutton u shfaq dhe tregoi gomarin e saj. Dhe hodhi një zemërim, “tha Erika. Ngjarja u filmua për sezonin 13 të RHOBH. Ndoshta ajo nuk kishte mjaftueshëm kartëmonedha dollarësh.

Sutton hyri gati për betejë

Cynthia Bailey dhe Sutton ishin të ftuar në podcastin Virtual Reali-Tea të Page Six. Llogaria e fansave The Bravo Life ndau një klip përmes Twitter. Me sa duket, Sutton e ftoi Cynthia-n në një darkë dhe duket sikur i gjithë ferri shpërtheu. Unë mendoj se ata nuk kishin kartat e vendit. Kur do të mësojnë këto zonja?

“Së pari, nuk ishte thjesht një darkë. Darka për të cilën ajo po flet, ju djema do ta shihni të gjitha duke luajtur në ‘Beverly Hills’. Sutton ishte padyshim në sediljen e nxehtë, mund t’ju them këtë tani, “shpjegoi Cynthia. “Ju pëlqeni plotësisht të hyni atje dhe në thelb hodhët një granatë në tavolinë.”

Cynthia nuk dha asnjë sugjerim rreth “granatës”, por ndau një gjë interesante. Sutton “piri një nyje” në fillim të mbrëmjes. “A do të ndaloni së treguari sekrete?” Sutton u tall.

Kjo dyshe e mrekullueshme u bë miq pas BravoCon në 2022. Zonjat kishin shumë të përbashkëta. Ata të dy e duan Taylor Swift dhe modën. Cynthia dhe Sutton gjithashtu u lidhën me rrënjët e tyre jugore.

Përveçse janë miq, Sutton dhe Cynthia janë në biznes së bashku. “Unë kam një biznes të ri të quajtur Sutton Brands dhe është një linjë modës rrethore,” shpjegoi Sutton. “Cynthia është kuratorja jonë e parë e modës së qëndrueshme dhe ne jemi vërtet të emocionuar.”

Ajo vazhdoi, “Dhe është vërtet emocionuese sepse Cynthia duhej të kuronte atë që donte të bënte. Është linja e saj, nuk është bashkëpunim. Është linja e saj.”

Po i kryqëzoj gishtat që të kemi më shumë vizita nga Cynthia në RHOBH. Le ta bëjmë të ndodhë, Bravo!

Real Housewives of Beverly Hills thuhet se do të kthehet në nëntor 2023.