Cynthia Bailey ngacmon kthimin e RHOA: "Ishte nevoja për gjak të ri"

Klea

Cynthia Bailey ngacmon kthimin e RHOA: “Ishte nevoja për gjak të ri”

Amvise të vërteta të Atlantës po përgatiten për Sweet 16-ën e tyre. Edhe pse nuk do të ketë Kandi Burruss, Marlo Hampton, Shereé Whitfield, apo Sanya Richards Ross, ka ende shumë që fansat të presin me padurim.

Kenya Moore dhe Drew Sidora janë kthyer në përzierje. Dhe Porsha Williams vendosi se tani ishte koha e saj për t'u kthyer. Plus, nuk ndalet me kaq. Cynthia Bailey, i cili mbante një bukuroshe nga viti 2010 deri në 2021, ka nënshkruar si një mik zyrtar i shfaqjes. Ajo foli me Page Six për emocionet e saj për sezonin e ri dhe tha se mezi pret ta rikthejë Atlantën në ditët e saj të lavdisë.

“Ndjehem sikur shfaqja ka qenë në rregull gjatë dy viteve të fundit. Nuk ka hije, por thjesht ka. Dhe nuk ka lulëzuar siç ka lulëzuar gjithmonë Atlanta, “tha ajo. “Ne ishim nr. 1 për kaq shumë kohë. Dhe të shikoje që ai të mos ishte nr. 1 ishte vërtet e vështirë, madje edhe të ulesh anash. Me të vërtetë, me të vërtetë ishte. Kështu që, mendoj se duhej pak gjak i ri, dhe nga ajo që mund të them, këto zonja duken sikur e kanë të vërtetën dhe jam shumë e emocionuar që i takoj.”

Cynthia do të jetë një mike zyrtare për sezonin 16 të RHOA

Që kur Cynthia u largua nga RHOA pas sezonit 13, supermodelja ka qenë e zënë duke zgjeruar bizneset e saj dhe duke rezervuar role të ndryshme me skenar. “Ju djema kishit Cynthia Bailey, modelen; Ju djema duhet të ndiqni Cynthia Bailey, yllin e realitetit. Tani ju djema do të shihni Cynthia Bailey, aktoren, “tha ajo në korrik 2022.

Roli i saj më i fundit është duke luajtur Gloria në programin Starz BMF. Dhe viti 2024 i saj sapo u bë më i ngarkuar. Cynthia do të jetë një mike zyrtare e RHOA këtë sezon. “Unë kam qenë gjithmonë i hapur ndaj idesë për të dalë e hyrë si mik. E bëra sezonin e kaluar. Fansat e mi e pëlqyen, mua më pëlqeu”, tha ajo. Bravo ishte në gjendje të punonte rreth orarit tim vetëm duke më lënë të hyja aty ku përshtatesha.”

“Dhe ata më bënë të ditur se ishin të interesuar që unë të isha një mik me kohë të plotë, të isha një mik në një cilësi më zyrtare këtë herë.”

Transmetoni sezonet e mëparshme të Real Housewives of Atlanta në Peacock.