Cynthia Bailey

Klea

Cynthia Bailey në kërkim të një burri të ri pas divorcit nga Mike Hill

Cynthia Bailey në kërkim të një burri të ri pas divorcit nga Mike Hill

Cynthia Bailey është gati për një fillim të ri pas divorcit nga Mike Hill.

Amvisat e vërteta të Atlantës Alum adresoi ndarjen e saj në një bisedë me ish-bashkëjetuesin e saj, Kandi Burruss, gjatë një paraqitje të shkurtër në emisionin Bravo.

Mike Hill

Cynthia Bailey ishte kthyer në RHOA skenë gjatë episodit të 6 gushtit, duke deklaruar në një spot rrëfimtar: “Surprizë, kurva, u ktheva! Tani, çfarë tjetër po ndodh?”

Modelja u kap me Kandi në restorantin e saj, Blaze Steak & Seafood, ku ajo zbuloi se ajo kishte “sapo rindërtonte jetën time dhe kishte dashur të kthehesha në Liqenin Bailey” pas ndarjes nga drejtuesi i sportit.

Cynthia Bailey

Cynthia ka paraqitur kërkesë për divorc nga Kodrën në vitin 2022, pas një martese dyvjeçare.

“Ti e di se është gjë e keqe kur – e di, ky është divorci im i dytë dhe është si, ‘Uau’. Nga njëra anë, nuk dua të qëndroj në diçka nëse nuk jam i lumtur. Por atëherë, e dini, unë zgjohem dhe realiteti është, unë jam një grua 55-vjeçare dhe është si, “Në rregull, dreqin”, e dini?” ajo tha.

Cynthia Bailey

Ajo shtoi se nuk ishte e gatshme të hiqte dorë nga dashuria, duke komentuar: “Unë jam një Peshq… kështu që është sikur do të jetoj gjithmonë për dashurinë.”

Cynthia zbuloi se kishte ndjenja të përziera për të filluar nga e para pas përfundimit të martesës së saj.

Ajo tha: “Ja ku jam, duke filluar nga e para. Jam shumë i zhgënjyer që martesa ime nuk funksionoi. Zoti po i lëviz hapat e mi, edhe nëse

Cynthia Bailey

është larg nga martesa ime e fundit.”

Më vonë gjatë episodit, gratë u mblodhën për të festuar e Kandi produkti më i fundit i lodrave seksi, një vibrator Peach Buzz.

Cynthia tha në një intervistë personale – “Ti mund të nuhasësh seksin në ajër, zemër. Dhe tani që jam sërish single, kjo është një festë që nuk dua ta humbas patjetër. Ku është çanta ime e mirë?”

Cynthia Bailey

Kenia Moore dha një përditësim për marrëdhënien e saj të riparuar me Cynthiagjatë episodit të rikthimit të shoqes së saj.

“Nuk e dija se ajo po kalonte një kohë të vështirë në martesën e saj.” Kenia, 52, tha kamerave. “Por unë jam shumë i lumtur që kam rikthyer motrën time. Dhe tani që e di se çfarë ka kaluar ajo, nuk do të jem kurrë aty për të.”

Cynthia Bailey

Mike Hill i tha më parë People se miqësia e tij me Cynthia mbetën të fortë, pavarësisht vendimit të tyre të përbashkët për t’u ndarë.

“Edhe pse marrëdhënia jonë po përfundon, miqësia jonë mbetet e fortë dhe për këtë jam mirënjohës”, tha ai. “Sinqerisht, ne kemi menduar të shkojmë ndaras për muajt e fundit, kështu që ishte mirë që ne të dy të kishim atë kohë për t’i përpunuar të gjitha në mënyrë private dhe unë mund të buzëqesh duke e ditur se ajo do të jetë gjithmonë aty për mua. do të jetë për të.”

Amvisat e vërteta të Atlantës” transmetohet të dielave në orën 20:00 ET në Bravo.