Cynthia Bailey bashkohet me aktorët e sezonit 3 të BMF

Klea

Cynthia Bailey bashkohet me aktorët e sezonit 3 të BMF

Shikoni botën – Cynthia Bailey dhe mollëzat e saj janë të rezervuara dhe të zëna!

Pasi mori këpucën nga Real Housewives of Atlanta, Cynthia e ka mbajtur veten në qendër të vëmendjes, duke u shfaqur fjalë për fjalë në të gjithë ekranet tona televizive. Nga Real Housewives of Beverly Hills te rrjeti Lifetime, Cynthia është shfaqur kudo dhe tani ajo mund të shtojë një hyrje më shumë në IMDb-në e saj.

Starz sapo njoftoi se Cynthia mori një rol në sezonin 3 të serialit të tyre hit BMF. Sapo u publikua një ngacmues i ri për Sezonin 3, dhe ne morëm vështrimin tonë të parë të Cynthia në veprim. Shikoni më poshtë.

Le të takojmë “Gloria” të BMF

Për ata që nuk janë të njohur me BMF, është një serial i njohur i prodhuar nga 50 Cent. Bazuar në historinë e jetës reale të Familjes Black Mafia, ajo ndjek Demetrius “Meech” Flenory dhe Terry “Southwest T” Flenory teksa zhvillojnë organizatën e tyre famëkeqe të krimit. Sezoni 3 ndjek çiftin ndërsa ata hyjnë në vitet ’90 dhe e çojnë operacionin e tyre nga Detroit në Atlanta.

Do të ishte e mahnitshme të shihje Cynthia-n të luante një lloj bosi mafioz të keq në këtë shfaqje. Këtë herë nuk është kështu. Për sezonin 3 të BMF, Cynthia luan rolin e “Gloria”. Përshkrimi i personazhit e rendit atë si “ish-gruaja punëtore e detektivit Bryant, e cila po përballet me betejën ligjore të djalit të tyre”.

Sipas përmbledhjes së Sezonit 3, Gloria dhe Detektivi Bryant nuk mund të përballojnë avokatët për të ndihmuar djalin e tyre të dalë nga situata e tij ligjore. Megjithatë, Gloria me zemërim po e shtyn burrin e saj që ta kuptojë atë në çdo mënyrë që mundet. Në fotot e para nga koha e saj në xhirime, mund të shihni Cynthia plotësisht në karakter dhe duke tundur një grup pastrimesh infermiere.

Cynthia nuk është e vetmja personazh i famshëm që i bashkohet kastit të Sezonit 3 të BMF. Për më tepër, Rappers 2 Chainz, Lil Baby dhe Saweetie do të shfaqen. Flisni për një kastë të mbushur me yje.

Sezoni i tretë i BMF jep premierë të premten, më 1 mars 2024 në Starz. Ndërsa presim sezonin e ri, dy të parët janë të disponueshëm për transmetim.