Crystal Minkoff thotë se ajo nuk e di se kush është Olivia Flowers

Klea

Crystal Minkoff thotë se ajo nuk e di se kush është Olivia Flowers

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills Kristal Kung Minkoff është për ta fituar atë. Gjatë darkës famëkeqe të Kyle Richards me barërat e këqija, ajo përmendi se Kyle dhe Sutton Stracke po debatonin. Dhe lindi ideja se ata duhet të zgjidhin problemet e tyre gjatë darkës. Një goditje e shkëlqyer.

Pastaj Crystal u përball me BravoCon. Ajo nuk e fshehu faktin se kishte disa njerëz “të pasjellshëm” në përzierje. Ndërsa Crystal refuzoi të përmendte dikë në veçanti, një tjetër yll i Bravo nuk luajti aq bukur.

Southern Charm e vetë Olivia Flowers shtoi një koment në Instagram në një postim në lidhje me Crystal duke përmendur yjet “të vrazhdë”. “Mendova se ajo ishte e pasjellshme,” komentoi Olivia.

Nëse Crystal nuk ju njeh, ky nuk është problemi i saj

Crystal ishte i ftuar në The Viall Files dhe shpjegoi se Olivia ishte një e huaj. “Kam dëgjuar se kush ishte ajo një javë më parë,” tha ajo. “Nuk e di kush është ajo. Dhe më lejoni t’ju them diçka: Ekipi im glam [asked] Unë, ‘A e pa këtë?’ Nuk e di kush është ajo [and] Ndihem keq”, shtoi Crystal.

Skuadra e Crystal’s glam i tregoi asaj një foto që ajo kishte bërë me Olivia “një vit më parë”. Crystal supozoi se Olivia ishte “e çmendur” që nuk e njihte.

“Ka shumë njerëz që nuk e dinë se kush jam unë [and] Unë nuk jam si, ‘Ti je i pasjellshëm. Ju duhet të dini se kush jam unë”, tha Crystal. “Vërtetë, nuk shikoj [any of the other Bravo] tregon, kështu që nëse nuk ju njoh, nuk është një [diss]. Kjo është një gjë e drejtuar nga egoja që nuk ka të bëjë fare me mua.”

Crystal vazhdoi ta bënte Olivian të ndihej më mirë duke lënë të kuptohet se ajo nuk ishte e paharrueshme. “Unë fjalë për fjalë nuk mund ta zgjidhja atë nga një formacion sot. Nuk e kam idenë se kush është ajo”, tha ylli i RHOBH.

A ishte ngatërruar Olivia për një fanse?

(Foto nga Nicole Weingart/Bravo)

Më në fund, prezantuesi Nick Viall mendoi se Olivia ishte e zemëruar sepse Crystal mendonte se ishte një fanse, jo një yll Bravo. “Ti godit gozhdën në kokë. Atë foto, më kujtoi ekipi im, [was of] unë, ajo dhe një vajzë tjetër,” shpjegoi ajo.

“Në atë kohë, këto dy vajza erdhën tek unë dhe më thanë: “Ne ju përshëndesëm jashtë dhe mendojmë se ne jemi fanse, por ne jemi në rrjet.” Crystal shtoi, “Pra, kjo është pikërisht kjo. cfare eshte. Unë nuk e njoha atë këtë vit.”

Megjithatë, të qenit në Bravo nuk ju sjell ndonjë trajtim të veçantë nga Crystal. “Por, nuk mund ta kontrolloj atë që nuk e njoh, por trajtoj fansat, trajtoj miqtë [and] kushdo në rrjet të njëjtë. Ju nuk keni një goditje shtesë sepse jeni në rrjet,” shpjegoi Crystal. “Unë do të jem i sjellshëm me ju pa marrë parasysh çfarë.” Përveç nëse, gjoja, emri juaj është Olivia Flowers.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në mbrëmje në 8/7c në Bravo.

Sezoni 9 i Southern Charm transmetohet të enjten në orën 9/8c në Bravo.