Crystal Kung Minkoff zbulon vlerën e kompanisë së ujit të kokosit

Klea

Crystal Kung Minkoff zbulon vlerën e kompanisë së ujit të kokosit

Mos vini për Kristal Kung Minkoff ose kredencialet e saj.

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills së fundmi ka bashkuar disa nga shokët e saj të aktorit – kryesisht Dorit Kemsley – pasi ajo sugjeroi se ishte më e arsimuara.

Sigurisht që nuk është hera e parë që Dorit e vendos këmbën në gojë. Nëse keni vazhduar me sezonin, ka të ngjarë të keni vënë re trendin e përsëritur me të dhe disa nga të tjerët, duke përfshirë Garcelle Beauvais. Por Crystal duartrokiti me fatura dhe prova të saj.

Kristali është shumë i pasur… b*tch!

Zonjat u takuan për ribashkimin e tyre shpërthyes të mërkurën, dhe nuk ishte e këndshme. Ata dolën nga porta duke u lëkundur dhe Kristali dhe Dorit ia dolën fort.

Pasi e la Doritin të fliste nga qafa e saj, Crystal u përgjigj: “Kam ndërtuar një kompani.”

“U martova në 24 vjeç, kisha shkuar tashmë në kolegj dhe kam ndërtuar një kompani me vlerë mbi 100 milionë dollarë tani.”

Ylli i RHOBH themeloi kompaninë e ujit të kokosit Real Coco me vëllain e saj Jeffrey vite më parë. Falë intervistës së saj me Bravo TV para ribashkimit, ajo tregoi më shumë për suksesin e biznesit të saj.

“Këtë vit, kompania ime, Real Coco, u zgjerua në Smart & Final në mbarë vendin,” zbuloi ajo. “Shpresojmë, nga [the] nga fundi i vitit 2024 deri në vitin 2025, do të jemi në të gjitha dyqanet e mëdha.

Sipas Crystal, ajo dhe vëllai i saj Jeff krijuan kompaninë e tyre në Azi, sepse gjithçka që ata përdorin për produktin e tyre e kanë burimin nga kontinenti. “Ka pasur kuptim,” tha ajo në vitin 2021. “Vëllai im dhe unë dhe shoku im më i mirë, ne të tre, jemi kaq të afërt, dhe kështu ishte një gjë kaq argëtuese për të bërë që na mban vazhdimisht të lidhur.”

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në orën 8/7c.