Crystal Kung Minkoff u shkarkua nga "The Real Housewives Of Beverly Hills" Pas 3 sezonesh!

Klea

Crystal Kung Minkoff u shkarkua nga “The Real Housewives Of Beverly Hills” Pas 3 sezonesh!

Crystal Kung Minkoff u shkarkua nga “The Real Housewives Of Beverly Hills” Pas 3 sezonesh!

Kristal Kung Minkoff shkoi në Instagram të hënën, më 15 prill, për të njoftuar largimin e saj nga Amvisat e vërteta të Beverly Hillsduke sinjalizuar fundin e karrierës së saj Bravo pasi ajo nuk do të rikthehet për sezonin e ardhshëm të 14-të të shfaqjes pasi u lirua.

“Unë thjesht doja të ndaja lajmin se nuk do të kthehem në sezonin e 14-të të filmit të Real Housewives of Beverly Hills. Është shumë e hidhur,” Kristal41-vjeçarja, tha në postimin e saj në video. “Asnjëherë nuk e kam menduar se do të më kishin kërkuar të bëja shfaqjen në një milion vjet, e lëre më ta filmoja atë për tre sezone. Çdo vit që më kërkonin përsëri, ishte një bekim. Ishte një nder.”

Kristal Kung Minkoff

Kristal Kung Minkoffe cila është e martuar me regjisorin e famshëm Rob Minkoffvuri në dukje se “të qenit amerikani i parë aziatik në Beverly Hills ishte shumë peshë mbi supet e mia”.

Kristal Kung-Minkoff

“Që atëherë e kam kuptuar me të vërtetë madhësinë e asaj që do të thoshte kjo për njerëzit,” vazhdoi ajo. “Unë thjesht doja t'ju falënderoja djema që jeni një mbështetje kaq e pabesueshme për mua dhe shpresoj që kam qenë për ju, duke ndarë historinë time me ED-in tim. [eating disorder], duke ndarë histori rreth babait tim dhe Alzheimerit të tij. Unë kam dëgjuar kaq shumë histori të pabesueshme nga ju djema.”

Kristal Kung Minkoff

“Por kjo nuk është lamtumirë, do të shihemi së shpejti”, shtoi ajo. “Kam disa gjëra të tjera në vazhdim që do t'i ndaj me ju së shpejti dhe do të jem ende në gjendje të lidhem me ju, sepse në fund të ditës, kjo ishte dhurata ime më e madhe e xhirimeve. Kjo shfaqje po lidh me shumë prej jush me historitë tuaja të bukura.”

Kristal Kung Minkoff

Në përfundim të njoftimit me video, Kristal u shpreh: “Pra, më shumë do të vijnë, por unë thjesht, jam shumë mirënjohës për dashurinë dhe mbështetjen e të gjithëve. Ju djema jeni një audiencë e jashtëzakonshme me historinë tuaj unike për të treguar dhe shpresoj që ju të gjithë një ditë të keni mundësinë tuaj.”

Kristal Kung Minkoff

Ajo gjithashtu shtoi se familja e saj është “shumë mirënjohëse” edhe ndaj fansave. “Ky ka qenë një kapitull kaq argëtues. Pra, faleminderit shumë djema përsëri”, përfundoi ajo.

Shtypni play më poshtë për të parë:

Kristal bëri debutimin e saj në Beverly Hills ekskluzivitet gjatë sezonit të tij të 11-të në 2021. Që në fillim, ajo u përplas me Sutton Stracke, me mosmarrëveshjet e tyre që shpesh rrotullohen rreth stereotipeve sfiduese racore. Gjatë gjithë kohës së saj në shfaqje, ajo ndau me guxim betejat e saj me një çrregullim të të ngrënit dhe dinamikën e vazhdueshme familjare.

Kristal Kung Minkoff

Në atë që duket të jetë sezoni i saj i fundit, Kristal e gjeti veten në konflikt me të sapoardhurin, Annemarie Wileyi cili gjithashtu u pushua nga seriali i realitetit Bravo pas vetëm një sezoni, siç u konfirmua në mars.

Annemarie Wiley

U shfaq edhe sezoni i 13-të i hitit Bravo Kyle Richards, Erika Girardi, Dorit Kemsley dhe Garcelle Beauvais. Duke përfunduar më 13 mars me një ribashkim me tre pjesë, xhirimet për sezonin e ri nuk kanë filluar ende.