Crystal Kung Minkoff reagon ndaj amvisave të vërteta të trailerit të Beverly Hills

Klea

Crystal Kung Minkoff reagon ndaj amvisave të vërteta të trailerit të Beverly Hills

Amvise të vërteta të Beverly Hills Kasti është tronditur nga lajmi për ndarjen e Kyle Richards dhe Mauricio Umansky. Ata ishin çifti kryesor i serialit, me 27 vite martesë pas tyre.

Por thashethemet për syrin endacak të Mauricios vazhduan për ca kohë. Edhe pse, për ironi, është afërsia e Kyle me Morgan Wade ajo që është marrëdhënia më e dukshme aktualisht.

Sido që të jetë e vërteta, bashkë-yjet e Kyle kishin nivele të ndryshme dyshimi se diçka po ndodhte gjatë xhirimeve të sezonit 13. Dhe Kristal Kung MinkoffPër një, ajo u konfirmua pasi pa trailerin e sezonit 13.

Crystal e quajti Morgan filmimin me Kyle “të freskët”

Crystal foli për The Messenger ndërsa merrte pjesë në Gala të Filarmonisë së Los Anxhelosit javën e kaluar. Ajo rrëfeu se nuk ishte në dijeni që Kyle dhe Morgan filmonin së bashku, ose se miqësia e tyre ishte krijuar kaq shumë.

“Nuk e dija se ata filmuan së bashku,” tha ajo në intervistë. “Kjo ishte e freskët sepse e pashë trailerin kur të gjithë e panë, kështu që nuk e dija. Kështu, kur shikova, goja ime ishte në dysheme.”

Rënia e martesës së Kyle dhe Mauricio ishte një tjetër fokus në trailer, por u ndje më pak i dukshëm gjatë xhirimeve aktuale. Crystal sugjeroi se ajo nuk ishte në dijeni të shkallës së rënies së martesës.

“U njoftua pasi ndaluam xhirimet,” tha ajo për kohën kur ndarja u bë publike.

Burri i Crystal, regjisori Rob Minkoff perceptoi një marrëdhënie mjaft të fortë. Ai tha: “Ne ishim të gjithë bashkë për episodin final. Ata ishin bashkë. Ai dukej i lumtur.”

Ai konfirmoi se Crystal ndjeu se diçka nuk ishte tashmë. “Është me të vërtetë shumë pak pas kësaj, që lajmet u publikuan… [Crystal] kishte ndjerë se diçka po ndodhte.”

Pra, a u rikthyen kamerat, apo jo? Raportet janë kontradiktore. Ndoshta ata rifilluan vetëm me Kyle dhe Mo.

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills do të shfaqet premierë të mërkurën më 25 tetor në orën 8/7c në Bravo.