Crystal Kung Minkoff nuk do të tërhiqet para hijes së kirurgjisë plastike Dorit Kemsley

Klea

Crystal Kung Minkoff nuk do të tërhiqet para hijes së kirurgjisë plastike Dorit Kemsley

Ne jemi tashmë tre episode në sezonin 13 të The Real Housewives of Beverly Hills, por ende nuk kemi parë një ton Kristal Kung Minkoff. Duket sikur ekstravaganca e saj e ditëlindjes së saj të 40-të në Las Vegas as nuk u rrotullua rreth saj që kur freakout Magic Mike i Sutton Stracke zuri në qendër të vëmendjes.

Megjithatë, Crystal pati një moment të vogël të paharrueshëm episodin e fundit kur bëri një koment rrëfimtar dinak se sa shumë operacione plastike Dorit Kemsley ka pasur. Disa mund ta kenë parë atë pak të ashpër, por Crystal thotë se ajo qëndron pas diss.

Crystal tha se Dorit “nuk ka parë një pjesë të vërtetë të trupit për 10 vjet”

Zonjat luajtën një lojë ku tërhoqën një kartë dhe i bënë dikujt tjetër pyetjen mbi të gjatë darkës së ditëlindjes së Crystal Vegas. Crystal tha: “Cili është komplimenti më i mirë që keni marrë ndonjëherë?” Ajo u përgjigj shpejt: “Unë kam thithka të përsosura.”

Dorit u përgjigj: “Nuk e prisja këtë.” Kristal ia ktheu, “Duhet ta presësh!”

Në atë moment, shfaqja u përshëndet me një rrëfimtare të Crystal ku ajo tha: “Dorit, si do ta dish se si duket një thithka e përsosur? Ju nuk keni parë një pjesë të vërtetë të trupit për 10 vjet.”

Hije, por ku është gënjeshtra?

Kristali qëndron pranë gërmimit të Dorit

Crystal u intervistua së fundmi nga Us Weekly. Intervistuesi e pyeti nëse ka dëgjuar me Doritin që kur u transmetua komenti i saj. Ajo qeshi dhe tha se nuk e bëri. Kur u pyet nëse ajo ishte penduar që bëri komentin, ishte një “jo” mjaft e qartë.

Crystal tha: “Mendoj se është qesharake. Unë i qëndroj asaj!”

“Më pëlqeu. Mendoj se është histerike. Dorit është i vetmi person që gjithmonë thotë, ‘Hajde Crystal, e di që je me hije. Shkoni për të.’ Nuk mendoj se ajo e donte në kurriz të saj”, shtoi ajo.

Dorit dhe PK Kemsley aktualisht po përballen me disa probleme mjaft të shtrenjta tatimore. Thithjet, tufat dhe injeksionet e shtrenjta të Dorit mund të duhet të vendosen për një kohë në pjesën e pasme. Ajo mund të fillojë të shohë disa nga tiparet e saj natyrore më shpejt se vonë!

The Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në mbrëmje në 8/7c në Bravo.