Crystal Kung Minkoff del nga amvisat e vërteta të Beverly Hills

Klea

Crystal Kung Minkoff del nga amvisat e vërteta të Beverly Hills

Kristal Kung Minkoff ka njoftuar largimin e saj nga Amvisat e vërteta të Beverly Hills pas tre sezonesh. Lajmi vjen si një tronditje për fansat, të cilët supozuan se ajo do të kthehej për sezonin 14 të RHOBH. Crystal shkoi në Instagram për të zbuluar lajmin në një video të sinqertë dhe të hapur, duke falënderuar NBCUniversal, Bravo, Andy Cohen dhe producentin Alex Baskin. .

Crystal bëri historinë e Real Housewives of Beverly Hills gjatë tre sezoneve para daljes së saj

Crystal ishte anëtari i parë i kastit aziatik amerikan në ekskluzivitetin e Beverly Hills, duke bërë histori mes sezoneve 11-13. Nuk është diçka që ajo e kishte menduar ndonjëherë se do ta bënte, “le më ta filmonte për tre sezone”, shpjegoi ajo. “Çdo vit më kërkuan mbrapsht … ishte një bekim, ishte një nder.”

Ajo preku gjithashtu “peshën” mbi supet e saj të përfaqësimit të aziatiko-amerikanëve, “që atëherë e kam kuptuar me të vërtetë madhësinë e asaj që ata nënkuptonin për njerëzit”. Më pas Crystal festoi bukurinë e ndarjes së historive të saj. Këto përfshinin çrregullimin e saj të të ngrënit dhe betejën e babait të saj me Alzheimerin.

“Në fund të ditës … dhurata ime më e madhe e xhirimit të shfaqjes ka qenë lidhja [with the audience]”, vazhdoi Crystal. “Ju djema jeni një audiencë e jashtëzakonshme me historitë tuaja unike për të treguar.”

Dhe sigurisht, Crystal premtoi se ka disa “gjëra të tjera që po ndodhin” për të cilat ajo mund të ndajë më shumë detaje së shpejti.

Në sezonin e saj debutues, Crystal pati një dramë me Sutton Stracke, të cilin Crystal e akuzoi për “shkelje” të saj. Fatmirësisht, të dy ndërtuan një urë dhe me sa duket u bënë miq të shkëlqyer. Ky vullnet i mirë nuk u shtri tek ylli i vetëm i RHOBH, Annemarie Wiley, i cili Crystal e quajti “b*tch” në sezonin 13.

Real Housewives of Beverly Hills është në dispozicion për t'u transmetuar në Peacock.