Craig Conover zbulon se si po ecën Olivia Flowers pas vitit 'të tmerrshëm'

Klea

Craig Conover zbulon se si po ecën Olivia Flowers pas vitit ‘të tmerrshëm’

Disa fansa të Southern Charm i japin Taylor Ann Green shumë hapësirë ​​për sjelljen e saj të ngathët pasi ish i dashuri i saj prej dy vitesh, Shep Rose, e la të zhgënjyer dhe zemërthyer. Por mbështetësit e saj nuk duhet të harrojnë se lidhja e saj me Austen Kroll poshtëroi flakën e tij të mëparshme. Olivia Flowersme të cilin ajo pretendonte se ishin shoqe më të mira.

Një yll i “Southern Charm” më vete, me përfaqësues të burrit me të cilin po takohej shkurtimisht, Olivia pati një vit shumë sfidues. Midis publicitetit të pushtimeve romantike të Austen dhe tragjedisë që goditi familjen e saj, viti 2023 mund të kishte qenë më i sjellshëm me Olivia.

“Ka shumë shtresa” këtë sezon

Por qëndrueshmëria e saj e ka sjellë atë në një vend “të madh”, bashkë-yll Craig Conover tha ekskluzivisht për Us Weekly të mërkurën, më 20 shtator. Megjithatë, ai ende po “lutet” për Olivia, e cila humbi tragjikisht vëllain e saj 32-vjeçar në shkurt 2023.

Craig shpjegoi, “Të dyja [Olivia] dhe Taylor-it iu ndodhën disa gjëra mjaft të tmerrshme në familjet e tyre këtë vit. Dhe në fakt po mendoja se duke parë këtë episod, isha sikur, ‘O zot, kjo do të jetë shumë e vështirë’. Të dy familjet e tyre po bëjnë aq mirë sa munden. Unë mendoj se vë në perspektivë shumë gjëra. Pra, ka shumë. Është një dinamikë shumë e thellë. Ka shumë shtresa këtë vit.”

Ndërkohë, Taylor humbi vëllain e saj të dashur, Richard Worthington Green, në moshën 36 vjeç, më 12 qershor.

Mes këtyre tragjedive, në kohë reale shpërtheu lajmi se Taylor dyshohet se ishte lidhur me Austen. Një thashethem që tashmë duket se konfirmohet nga materiali i kapur në kamera për sezonin e ri.

Por Craig tha se optika këtë sezon do të fokusohet më shumë në “si do të ndryshojë marrëdhënia e Shep dhe Austen”. Në të vërtetë, është herët dhe Shep tashmë është i pakënaqur që shoku i tij më i mirë e priti Taylor brenda natës.

“Njerëzit harrojnë se Taylor dhe Olivia ishin miqtë më të mirë,” tha Craig. “Pra, kjo është një gjë që ne përfundimisht do të – dikush do të duhet të eksplorojë këtë vit.”

Wow, kjo do të thotë shumë. Dhe Craig ngacmoi “shumë trishtim” këtë sezon në Southern Charm ndërsa kasti “përpiqet të shohë nëse” ata “mund të kalojnë ndonjëherë” miqësitë e tyre.

Ndiqeni Southern Charm të enjteve në 9/8c ET në Bravo.